"M jak miłość" 1387. Artur nie choruje na stwardnienie rozsiane! Diagnoza lekarzy jest zupełnie inna. Co mu dolega? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zwrot akcji w "M jak miłość". Już wkrótce dowiemy się, że Artur nie choruje wcale na stwardnienie rozsiane, a diagnoza lekarzy jest zupełnie inna. Na co cierpi Rogowski jeśli nie na stwardnienie rozsiane?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1387. w poniedziałek, 8.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Robert Moskwa) z "M jak miłość" coraz częściej źle się czuje. Rogowski cierpi na zaburzenia widzenia, dokucza mu też drętwienie kończyn. Znajomy neurolog zaleci mu zrobienie rezonansu magnetycznego. - Niestety, wyniki i rokowania nie są dobre. Mam liczne zmiany demielinizacyjne...Mam świetnego neurologa. Specjalizuje się właśnie w stwardnieniu rozsianym - spróbuje uspokoić byłą żonę Rogowski w W 1381. odcinku "M jak miłość".

Artur poważnie chory! To dlatego Marysia zgodzi się na ślub? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Na szczęście kolejne wyniki badań będą korzystniejsze, a Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będą mogli odetchnąć z ulgą. Nowe badania, które Rogowski wykona w 1387. odcinku "M jak miłość" wykażą, że nie choruje on wcale na stwardnienie rozsiane, tylko na boreliozę!

W tym odcinku Maria zgodzi się w końcu spędzić z byłym mężem namiętną noc. Czy to koniec ich kłopotów i już wkrótce ponownie wezmą ślub?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×