"M jak miłość" 1409. Do Grabiny trafi nowy komendant. Nowa postać w serialu! Kogo jeszcze grał Marcin Janos Krawczyk? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1409. odcinku "M jak miłość" w Grabinie i w serialu pojawi się nowa postać! To Marcin Janos Krawczyk - w kogo wcieli się w nowych odcinkach? Gdzie jeszcze zagrał? Sprawdź koniecznie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1409. już w Nowym Roku! - sprawdź program tv

Już w Nowym Roku, w 1409. odcinku "M jak miłość" do Grabiny zostanie przeniesiony nowy komendant. Tym samy do obsady serialu dołączy nowa postać - Maciej Jaracz, w którego wcieli się Marcin Janos Krawczyk. Na ekranie pojawi się w roli nowego komisarza straży pożarnej, którego poznamy, kiedy w ogrodzie Barbary (Teresa Lipowska) dojdzie do pożaru. Dzięki brawurowemu opanowaniu ognia i swojej osobowości zdobędzie sympatię mieszkańców Grabiny. I nie tylko... Sonia (Barbara Wypych) zakocha się w jego przyjacielu - psie Frodo, który ma przejść szkolenie na ratownika. Co jeszcze wydarzy się w serialu "M jak miłość" po przerwie świątecznej?

Bartek postrzelony w trakcie napadu! Przeżyje strzelaninę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marcin Janos Krawczyk - kogo jeszcze zagrał?

Aktor dał się zapamiętać jako ksiądz Antoni Król z serialu "Plebania". Widzowie na pewno pamiętają go także z "Barw szczęścia", gdzie wcielił się w Jacka Guzowskiego oraz z roli Aleksa Samowicza z "Przyjaciółek". Był też adoratorem Beatki (Katarzyna Ankudowicz) z "Pierwszej miłości". Ciekawostką jest, że w 2012 roku Krawczyk wystąpił już w serialu "M jak miłość"! Wystąpił jako Karol Sienkiewicz, przyjaciel Mirki (Angelika Piechowiak) i Krzysztofa (Mariusz Bonaszewski). Jak poradzi sobie w nowej roli, po 6 latach przerwy ode serialu? Oglądajcie w styczniu nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Sonia ma dość samotności! Zakocha się w internetowym adoratorze? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×