"M jak miłość". 61-letnia Małgorzata Pieczyńska olśniewa urodą. Tak wyglądała w młodości. Nic się nie zmieniła?

Małgorzata Pieczyńska od lat zniewala urodą. Gwiazda serialu "M jak miłość" ma 61 lat - patrzymy na jej zdjęcia z młodości i odnosimy wrażenie, że nic się przez ten czas nie zmieniła. Czas działa na jej korzyść? Zobaczcie, jak Małgorzata Pieczyńska wyglądała na początku swojej kariery i obecnie. Mamy jej stare zdjęcia.

Multimedia

Małgorzata Pieczyńska od czterdziestu lat gra w popularnych filmach i serialach. Urodzona w 1960 roku aktorka została "odkryta" przez Janusza Zaorskiego, który powierzył jej rolę Francuzki Suzanne w filmie "Jezioro Bodeńskie". -Uważaj Pieczara. Reżyseruję Twoje życie prywatne - powiedział jej wtedy Janusz Zaorski i miał rację.

Była żoną Karola Strasburgera przez ponad 30 lat! Zabrała ją okrutna chorobaZobacz więcej

To właśnie dzięki tej produkcji Pieczyńska poznała swojego drugiego męża, szwedzkiego biznesmena polskiego pochodzenia, przy którym odnalazła spokój i szczęście. Z Gabrielem Wróblewskim doczekała się syna, Victora.

Piękna "Komediantka" od lat zachwyca talentem i urodą. Serialowa Aleksandra Chodakowska, czyli matka Marcina i Olka z "M jak miłość" zachwyciła ostatnio internautów zdjęciami z plaży. Czemu 61-letnia aktorka zawdzięcza swój promienny wygląd?

Okazuje się, że Małgorzata Pieczyńska jest miłośniczką zdrowego odżywiania i zapaloną joginką. Dojrzała i zadowolona z życia kobieta? To właśnie Małgorzata Pieczyńska!

Zobaczcie, jak gwiazda "M jak miłość" wyglądała w młodości. Olśniewała urodą i nic się w tej kwestii nie zmieniło!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gong (gość)

  Tyle że ten synek to pedał.

  15.06.2021 16:07
 • Jsga (gość)

  Zaesze Ją uwielbiałam,godna szacunku,piękna,taktowna,do pięt Jej nie dorastają.

  15.06.2021 10:58
 • Marara (gość)

  Piękna kobieta, oryginalna uroda. Teraz większość aktorek zrobiona na jedno kopyto

  15.06.2021 09:19
 • Rafal (gość)

  I bardzo dobrze że nie pompuje w siebie silikonu i botoksu i niech tak zostanie trzeba umieć się z godnością starzec i mieć dystans do siebie i wyglądu ma zdjęciach z młodości wyglądała wspaniale i jest świetną aktorką

  14.06.2021 22:16
 • Nnn (gość)

  Nadal jest przepiekna

  14.06.2021 21:16
 • Hanka (gość)

  Piekna kobietą która pomimo zmarszczek umie się starzec z godnością i nie pompuje w siebie silikonow i botoksu. Brawo tak trzymać p. Małgorzato 🤗!

  14.06.2021 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×