"M jak miłość". Adriana Kalska, czyli serialowa Iza Lewińska! Jak wyglądała na początku kariery? [GALERIA]

Adriana Kalska to jedna z najpopularniejszych aktorek serialowych w Polsce. Wszystko za sprawą roli Izy Lewińskiej w serialu "M jak miłość". Aktorka ma na swoim koncie kilkanaście ról - gdzie jeszcze grała? Jak Adriana Kalska wyglądała na początku swojej kariery?

Multimedia

Adriana Kalska pochodzi ze Słupska. 32-letnia aktorka (urodzona 26 lutego 1986 roku) jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Ukończyła również studium wokalno-aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na małym ekranie zadebiutowała małą rólką w fabularyzowanym serialu dokumentalnym pt. "Żołnierze wyklęci". Następnie pojawiła się gościnnie w 90. odcinku "Ojca Mateusza" oraz 58. odcinku serialu "Hotel 52" oraz "Prawie Agaty", "Na dobre i na złe" czy "Komisarzu Aleksie".

Artur skatuje Izę? Lewińska straci pamięć? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Przełomem w jej karierze okazała się rola Izy Lewińskiej w serialu "M jak miłość", w którą aktorka wciela się od 2015 roku. Postać pani kurator poznaliśmy w 1133 odcinku "M jak Miłość". Iza pojawiła się w życiu Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) po śmierci Kasi. Jako kurator sądowy miała nadzorować jego opiekę nad małym Szymkiem. Jak Adriana Kalska radzi sobie przed kamerami grając sceny z niemowlęciem?

Dzieci wymagają od aktora dużej czujności i pewnego wyczulenia - na cokolwiek, co one zrobią. Duża improwizacja, ale myślę, że fajne rzeczy się z tego rodzą… Bo nie można przewidzieć, z czym dziecko wyskoczy! - mówiła jakiś czas temu.

Znajomość Izy i Marcina szybko przerodziła się w miłość, ale w wyniku serii niedomówień, Lewińska przyjęła oświadczyny Artura (Tomasz Ciachorowski). Losy tej trójki wciąż ekscytują widzów "M jak miłość", którzy wciąż liczą, że Iza i Marcin (doczekali się już nawet córeczki Mai) do siebie wrócą.

Tomasz Ciachorowski przez lata! Czy zawsze przyciągał spojrzenia? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Prywatnie, aktorka uwielbia muzykę. Brała udział w wielu w festiwalach piosenki aktorskiej. Widzowie często porównują ją do Anny Przybylskiej. Kalska związana jest obecnie z kolegą z planu "M jak miłość" Mikołajem Roznerskim.

Jak Adriana Kalska wyglądała na początku swojej kariery aktorskiej? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×