„M jak miłość”. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na wspólnym zdjęciu rozpalili nadzieje fanów. „I wszystko wraca na swoje tory”

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli parę nie tylko w życiu prywatnym, ale także w serialu. Fani produkcji na wieść o ich rozstaniu martwili się, że będzie miało to wpływ na ich serialowych ulubieńców. Wygląda na to, że mają więc spore powody do radości!

Multimedia

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na wspólnym zdjęciu

Polskie seriale cieszą się sporą popularnością, a występujący w nich aktorzy - jeszcze większą. Gdy serialowe pary tworzą związek w prawdziwym życiu, ich popularność szybuje jeszcze wyżej. Nie inaczej było z Adrianą Kalską i Mikołajem Roznerskim, którzy wcielają się w role Izy i Marcina Chodakowskich. Ich związek to jednak przeszłość - w przeciwieństwie do relacji bohaterów, w których się wcielają.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znowu są razem? Aktorka zabrała głos i nie przebierała w słowach!Zobacz więcej

Zdjęcie, które pojawiło się na profilu serialu „M jak miłość” na Instagramie wywołało lawinę reakcji ze strony fanów pary i produkcji.

I wszystko wraca na swoje tory ❤️

Pod zdjęciem przedstawiającym szczęśliwą rodzinę zaroiło się od komentarzy zachwyconych widzów (pisownia oryginalna):

Byle więcej takich obrazków 😍

Nie rozwalajcie małżeństw 😢bo to świetosc...widz nie lubi tego bo lubi dobre sprawy a nie rozwody itd.dosc mamy w życiu smutków.👏🔥❤️

Ale to piękne ujęcie 🙌

I na to się fajnie patrzy 👏

No w końcu, bo już trochę martwił mnie ten wątek 😊😉

❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥proszę o więcej takich chwil

Super już czekam i się nie mogę doczekać

Zobacz galerię

„M jak miłość” o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×