"M jak miłość". Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem śpiewają na scenie! Jaka naprawdę jest ich relacja?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski grają razem w "M jak miłość", prywatnie są parą, a teraz także razem śpiewają na scenie w spektaklu! W "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli, jaka naprawdę jest ich relacja.

Multimedia

Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z Adrianą Kalską i Mikołajem Roznerskim, którzy oprócz tego, że grają razem w serialu i spektaklu, również prywatnie są parą. Jak im się pracuje? Aktorzy opowiedzieli jak się poznali. Było to oczywiście na planie "M jak miłość", gdzie wcielają się w zakochanych w sobie Izę i Marcina.

Mikołaj Roznerski o związku z Adrianą Kalską. Aktor zdobył się na poruszające wyznanie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz Kalska i Roznerski współpracują także na scenie w Teatrze 6. piętro. Grają w spektaklu "Piękna Lucynda" - komedii muzycznej z dużą dawką erotyki, w której aktorzy grają, śpiewają i zabawiają widzów dowcipnymi dialogami. To błyskotliwy pastisz "Natrętów" Józefa Bielawskiego, pierwszej polskiej komedii napisanej w języku ojczystym w 1765 roku.

Czy zakochani w sobie aktorzy starają się zostawiać życie zawodowe przed drzwiami do domu? Jakie są plusy z tego, że razem pracują? Jak śpiewa Mikołaj Roznerski? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając wideo poniżej!

Gwiazda "M jak miłość" zagrała młodą matkę, która nawiązuje romans z kobietą!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×