"M jak miłość". Agata znajdzie miłość w Grabinie? Poderwie ją przystojny strażak! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Siostra Artura, Agata, po tym jak zdecyduje się na rozwód, pozna w Grabinie przystojnego strażaka! Czy zacznie nowe życie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Katarzyna Kwiatkowska), siostra Artura (Robert Moskwa), powoli układa sobie życie na nowo. Znajduje nową pracę w przychodni w Gródku, postanawia wnieść o rozwód i zaprzyjaźnia się ze swoją bratową, Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Teraz może nawet mieć szansę na nową miłość...

Agata dostaje kłopotliwy prezent od pacjenta w przychodni! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wkrótce, Agata na przechadzce po lesie, zobaczy psa bez opieki. Od razu postanowi się nim zająć. Kiedy będzie z nim wędrowała po miasteczku, spotka przystojnego mężczyznę (Marcin Janos Krawczyk), który okaże się właścicielem czworonoga. - Dokąd się Pani wybiera z moim psem? - zapyta ją. Pani doktor od razu spodoba się Maćkowi, z zawodu strażakowi. Na tym jednak ich znajomość się nie zakończy. Para będzie się spotykać przypadkiem, a w końcu Maciek odwiedzi Agatę w przychodni i będzie ją podrywał!

Para spędzi też miły wieczór przy świecach, na ganku w rodzinnym domu Mostowiaków. Barbara (Teresa Lipowska) z uśmiechem będzie oboje obserwować.

Czy Agata zostanie w Grabinie na dłużej? I czy między nią a Maćkiem narodzi się uczucie? Oglądaj nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2!

Anna Mucha odejdzie z serialu? Dostała nową rolę! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×