"M jak miłość". Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma prawie 80 lat. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko była kiedyś prawdziwą seksbombą. Przed laty uganiały się za nią tłumy mężczyzn. 79-letnia aktorka wciąż ma w sobie "to coś" i nadal przyciąga uwagę. Zobaczcie, jak przez lata zmieniła się Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli serialowa Simona z "M jak miłość".

Multimedia

Agnieszka Fitkau-Perepeczko to kobieta, która swoją życiową postawą udowadnia, że wiek nie jest żadną przeszkodą. Każde jej publiczne wyjście zawsze budzi ogromne zainteresowanie mediów. Dziś ma już 79 lat i nadal jest w formie!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko - jak zaczęła się jej kariera?

Wdowa po aktorze, Marku Perepeczce w 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Przez 10 lat była aktorką Teatru Komedia, występowała również w Teatrze Dramatycznym oraz Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Simony z "M jak miłość". Agnieszka Fitkau-Perepeczko zagrała także w kultowych polskich komediach: "Nie lubię poniedziałku", "Nie ma róży bez ognia" oraz australijskim serialu "Więźniarki".

"M jak miłość" ma już 19 lat! Zobacz, jak zmienili się bohaterowie!Zobacz więcej

To właśnie Australia stała się jej drugim domem. Wyjechała tam w 1981 roku i pracowała nie tylko jako aktorka, ale również fotograf. Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma na swoim koncie również kilka książek. Jakiś czas temu w mediach głośno było o tym, że spotyka się z 40 lat młodszym partnerem.

Jak nadchodzi listopad, to ja już jestem w swoim domu w Australii - mówiła jakiś czas temu Agnieszka Perepeczko

Dziennikarz zarzucił Agnieszce Fitkau-Perepeczko... pijaństwo

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyznała, że najdziwniejsze pytanie, jakie kiedykolwiek usłyszała, dotyczyło alkoholu. Jeden z dziennikarzy zarzucił jej pijaństwo. -Owszem piję, ale kawę i herbatę, czasem zdarzają się drinki - tłumaczyła wtedy Fitkau-Perepeczko. Aktorka została przyłapana przez fotoreporterów podczas zakupów. Wśród nich znalazł się sześciopak piwa, który miał być rzekomym dowodem pijaństwa.

Agnieszce Fitkau-Perepeczko od lat przyciąga uwagę mediów i widzów. W galerii możecie zobaczyć, jak Agnieszka Fitkau-Perepeczko zmieniała się na przestrzeni lat.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Wlada (gość)

  Zazdrośnicy. To chyba piszą tzw. Matki półki roztyle i nie dbające o siebie.młodsze od niej wiele lat a wyglądające jak jej matki. I jak babcie z wnukami. jak na swoje lata wygląda świetnie i trzyma styl. NIE BABCIA ☺BRAWO!

  06.06.2021 11:10
 • Ja, no bo kto?

  Ma prawie 80 lat i wygląda na starą babę, w co niby mam nie wierzyć?

  05.06.2021 17:56
 • Anila (gość)

  Przepraszam to tele magazyn przegina

  07.05.2021 12:12
 • Marek W (NN) (gość)

  Z wiekiem nie zmądrzała.Nie można udawać że nie widzi się w lustrze.

  07.05.2021 10:29
 • Anila (gość)

  Taaaaaaaa 79 lat. Przykro patrzeć to jakbym z przed 10 lat dała zdjęcia i napisano mój obecny wiek. Kłamać też trzeba umieć a w takich przypadkach z umiarem.

  07.05.2021 08:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×