"M jak miłość". Aktorka pożegnała się z rolą Franki, a teraz pozuje ze zmasakrowaną twarzą. Co się stało? [CO SIĘ WYDARZY?]

Wątek Franki został jak na razie zakończony, a przynajmniej zawieszony. Dominika Kachlik pożegnała się z serialem i rodziną Zduńskich. Co się stało, że teraz w mediach społecznościowych pojawiły się jej zdjęcia z siniakami na twarzy? Czy aktorka ma problemy?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Franka (Dominika Kachlik) mocno namieszała w życiu Pawła (Rafał Mroczek). Małżeństwo rozpadło się, a kobieta wyjechała do USA. Jej wątek jest jak na razie zawieszony, otwarty na ewentualny powrót bohaterki. Wiadomo jednak, że po wakacjach w życiu Pawła dużo się zadzieje, gdy wyjdzie na jaw, że Franka ma 10 letniego syna, Adama (Liam Culbreth). Paweł nic nie wiedział o jego istnieniu, a informacja ta będzie szokiem dla niego i jego bliskich. Szok będzie tym większy, że Pawłowi zależało na własnym potomstwie.

Tym czasem aktorka na najnowszych zdjęciach z portali społecznościowych wygląda jakby padła ofiarą pobicia. Czy wszystko u niej w porządku? Jak się okazuje, siniaki te, to efekt pracy charakteryzatorów nowego serialu Polsatu "Bracia". Aktorka na zdjęciach podpisała się jako Zosia, tak więc będzie nazywała się jej bohaterka w serialu. Na szczęście Dominice nic się nie stało, mimo, że charakteryzacja wygląda bardzo przekonująco.

Nowy serial Polsatu - "Bracia". O czym?

Główni bohaterowie to rodzeństwo: Piotr (Piotr Stramowski), Alek (Mateusz Kościukiewicz), Wojtek (Damian Kret) i Adam (Nikodem Rozbicki). „Bracia” to serial, o trudnych i nieoczywistych wyborach, często różniących się pomiędzy tytułowym rodzeństwem, dodatkowo ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski.

Premiera produkcji w Polsat Box Go odbędzie się najprawdopodobniej jesienią 2022 roku, a w Polsacie - wiosną 2023 roku - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×