"M jak miłość". Aktorzy nagrali specjalny film na 18 lat serialu! Zobacz, jak świętują! [WIDEO+ZDJĘCIA]

4 listopada minęło 18 lat odkąd serial "M jak miłość" gości w domach Polaków. Z tej okazji aktorzy, występujący w "M jak miłość" nagrali specjalny film i wzięli udział w sesji zdjęciowej. Zobaczcie, jak wyszło!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Pierwszy odcinek "M jak miłość" pojawił się na antenie TVP2 4 listopada 2000 r. Oznacza to, że minęło 18 lat i serial jest już pełnoletni! Z tej okazji aktorzy postanowili nagrać specjalne, urodzinowe wideo.

Serial ma już 18 lat! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku? Jak zmieniała się obsada? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W filmie pojawiają się zarówno ci, których możemy oglądać od początku - Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak, Rafał i Marcin Mroczkowie, czyli Paweł i Piotrek Zduńscy oraz Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska, jak i aktorzy, którzy z czasem dołączyli do rodziny "M jak miłość". Wśród nich są m.in. Anna Mucha (Magda Marszałek), Krystian Wieczorek (Andrzej Budzyński), Mikołaj Roznerski (Marcin Chodakowski) czy Barbara Kurdej-Szatan (Joanna Chodakowska).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Mimo że serial jest na antenie już 18 lat, wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i jest na szczycie najchętniej oglądanych programów w polskiej telewizji. W okresie od 29 października do 4 listopada 2018 roku, "M jak miłość" był niekwestionowanym liderem oglądalności. Poniedziałkowy odcinek oglądało średnio 5,68 mln osób.

Paweł wyjeżdża z Julką, a Olek ma nową kochankę! Zobacz, co dzieje się na planie serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ąga (gość)

    To jest super serial m jak miłość

    07.11.2018 22:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×