"M jak miłość". Aktorzy podsumowują miniony sezon: To był rok skrajnych emocji. Co w nowych odcinkach? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"M jak miłość" pozostaje najchętniej oglądaną pozycją telewizyjną. W najnowszych Kulisach serialu aktorzy podsumowali miniony sezon. Zdradzili też, co wydarzy się u ich bohaterów w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach"!

Multimedia

Bo w gruncie rzeczy zawsze chodzi o miłość - to tytuł najnowszych i ostatnich już w tym sezonie Kulisów serialu "M jak miłość". Gwiazdy serialu podsumowały, jaki był dla ich bohaterów miniony sezon. Zdradzili też, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach"!

Rozstanie z Izą, porwanie Szymka i narodziny Mai - tymi wątkami żyli fani Mikołaja Roznerskiego, czyli serialowego Marcina Chodakowskiego. W wątku Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) również nie brakowało emocji, przeważały jednak te pozytywne. Prawnik związał się z Magdą (Anna Mucha). -Było też sporo łez, pragnień, rozczarowań i... zła bohaterka - dodała aktorka. Krystian Wieczorek potwierdził, że Aneta (Ilona Lewandowska) powróci w nowych odcinkach i dalej będzie mieszać w relacjach bohaterów.

Rafał Szatan w serialu! Przystojny pianista skradnie serce Joasi? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Dla Asi (Barbara Kurdej-Szatan) był to naprawdę dramatyczny sezon "M jak miłość". Śmierć ukochanego - Tomka (Andrzej Młynarczyk) odbiła się na jej zdrowiu psychicznym, ale Chodakowska wychodzi powoli na prostą. -Asia uświadomiła sobie, że życie płynie dalej i może jeszcze przeżyć to życie pięknie - powiedziała aktorka. Trudne chwile przeżywała również Barbara (Teresa Lipowska), dla której odejście Lucjana (Witold Pyrkosz) było prawdziwym ciosem w serce. Podobnie zresztą jak dla widzów "M jak miłość" śmierć Witolda Pyrkosza, który od 2000 r. grał jedną z najcieplejszych postaci serialu. Odcinek numer 1329. serialu „M jak Miłość”, w którym zmarła nestor rodu Mostowiaków zanotował rekordową widownię 6,3 mln widzów (udział 39,25%), a zasięg wyniósł 7,5 mln!

Co jeszcze zdradziły gwiazdy "M jak miłość"? Zobaczcie najnowsze i ostatnie w tym sezonie kulisy serialu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wwo (gość)

    Dajcie sobie już spokój z tym gów..m

    02.06.2018 08:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×