"M jak miłość". Ania wycofa się z relacji z Marcinem. Znajdzie nową miłość? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Ania w "M jak miłość" zakochała się w Marcinie, ale widzi, że jego serce wciąż zajmuje Iza. Co zrobi śliczna dziennikarka? Czy zrezygnuje z Chodakowskiego?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Zauroczona Marcinem (Mikołaj Roznerski) Ania (Maria Pawłowska) pomagała mu ostatnio i wspierała niemal w każdej chwili. Wydawało się już, że między nimi iskrzy na tyle, że będą mogli spróbować wspólnego życia. Zaakceptował ją już także synek Chodakowskiego, Szymek (Staś Szczypiński). Do jego życia wróciła jednak Iza (Adriana Kalska).

Iza będzie z Marcinem, ale Artur nie da o sobie zapomnieć! Co z Anią? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "M jak miłość" między Izą i Marcinem znowu dojdzie wybuchu namiętności i w konsekwencji do zbliżenia. Kiedy Ania zauważy, że uczucie między nimi wciąż jest żywe, postanowi usunąć się w cień. - Ania nie chce być tą trzecią. Nie chce być zastępstwem za kogoś - wskazuje Maria Pawłowska, która podkreśla, że będzie bronić swojej bohaterki.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Czy w związku z tym, w życiu Ani pojawi się inny mężczyzna i młoda dziennikarka znajdzie nową miłość? - Na razie w życiu Ani pojawia się praca i nowe wątki dziennikarskie. Trudne śledztwa, w których być może też będzie potrzebowała pomocy Marcina - tłumaczy Pawłowska. Co jeszcze nam zdradziła? Zobacz wideo!

Namiętny seks Izy i Marcina! Chodakowski po pijaku zdradzi Anię! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Maja (gość)

  Myślę że powoli robi sie w tym serialu kicha

  19.12.2018 11:49
 • Lidia (gość)

  Nie podoba mi się to postepowanie Marcina,dziecko,dzieckiem ale Iza nie nadaje sie na partnerke życiową.zawodzi kiedy potrzeba wsparcia,daj sie prowadzic jak krowa na łańcuchu i ulega manipulacji,jak by byla pozbawiona asnego rozumu i oceny sytuacji,Ania wspaniala dziewczyna na ktorej mozna polegac a po za tym sliczna a Marcin rozsadkiem się nie kieruje tylko tym co ma w gaciach,glupi jest i tyle i tez bez charakteru

  29.11.2018 11:41
 • 😊😊 (gość)

  Niech Ania da sobie spokój z Marcinem i znajdzie lepszego dla siebie chłopaka może Jakub

  29.11.2018 00:07

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×