„M jak miłość”. Anna Mucha odejdzie z serialu? Dostała nową rolę! [ZDJĘCIA]

Ostatnio pojawiły się plotki, że Anna Mucha odchodzi z "M jak miłość". Dlaczego? Aktorka dostała rolę w innym serialu TVP. Czy Magda zniknie z "Emki"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Anna Mucha gra w "M jak miłość" Magdę Marszałek, czyli przyjaciółkę Kingi (Katrzyna Cichopek-Hakiel) i braci Zduńskich (Marcin Mroczek i Rafał Mroczek). Jej przygoda z serialem zaczęła w 2003 r. i trwa do tej pory. Aktorka jednak przez te 15 lat nie grała w "M jak miłość" ciągle, ale robiła sobie kilka przerw. Mimo to, twórcy serialu zawsze dawali jej poczucie, że ma do czego wracać. Teraz, Anna Mucha dostała rolę w innym serialu TVP, co oznacza, że może znowu zniknie z ekranu.

Obsada składa życzenia swoim bohaterom z okazji 18. urodzin serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak podaje magazyn Party aktorka dołączyła do ekipy drugiego sezonu serialu "Za marzenia". Anna Mucha uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła kogo zagra.

Wokalistkę muzyki pop Miss Gabi, która zawojuje otoczenie głosowo i osobowościowo! Myślę, że Gabi nie od razu przypadnie widzom do gustu, bo jak to gwiazda, będzie... trudna ale i intrygująca. Mogę jedynie zdradzić, że pojawię się w wątku z bardzo przystojnym mężczyzną, co bardzo mi się podoba.

Od razu nasuwa się pytanie, czy aktorka odejdzie z serialu i co wydarzy się u jej bohaterki. Anna Mucha jednak od razu uspokaja fanów.

W tym serialu pojawiam się i znikam od 15 lat. "M jak miłość" zawsze dawało mi poczucie, że mam do czego wracać oraz że ma widzów, którzy zawsze są ze mną. Bardzo to sobie cenię. Dlatego uspokajam, nigdzie nie odlatuję!

Na pewno byłoby szkoda znów stracić Magdę Marszałek, szczególnie, że w końcu układa sobie życie uczuciowe z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Tęsknilibyście za tą postacią?

Magda pójdzie na studia! Co na to Budzyński? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×