"M jak miłość". Anna Mucha zdradziła swoje urodzinowe życzenia! Chce mieć 3. dziecko?

Anna Mucha opowiedziała o tym, co chciałaby zrobić zanim skończy 40 lat. Wszystko to przy okazji 39. urodzin, które obchodzi 26 kwietnia 2019 r. O czym marzy? Czy chciałaby mieć 3. dziecko?

Multimedia

Anna Mucha ma doskonały czas zawodowy. Wciąż gra w "M jak miłość", występuje w programie "To był rok!" oraz w teatrze. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci: 5-letniego Teodora i 7-letniej Stefanii. Z okazji 39. urodzin, które obchodzi 26 kwietnia 2019 r. wyznała, o czym jeszcze marzy.

Anna Mucha znowu prowokuje! Co pokazała tym razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Anna Mucha chciałaby mieć 3. dziecko? Z wywiadu dla magazynu "Party" wynika, że marzenia aktorki związane są raczej z dziećmi, które są już na świecie oraz z podróżami. - Zasadziłam drzewo, urodziłam syna, spłacam kredyt na dom… Wydawałoby się, że mam wszystko – wskazuje, po czym dodaje, że chciałaby jeszcze:

Zjeść w 10 najlepszych restauracjach w Europie, zobaczyć "wielką piątkę" Afryki (bawół, słoń, lew, lampart i nosorożec czarny), zaprojektować własną kolekcję butów i biżuterii. (...) Chciałabym zaśpiewać w Carnegie Hall, niczym boska Jenkins, bo jak wiadomo, mam warunki. (...) Mogłabym mieć jeszcze samochód z wysięgnikiem i płynnym g***em w bagażniku, żeby móc nim zalewać patałachów, których mijam na drogach. A na resztę zapracuję sobie sama.

Mucha opowiedziała o swoich urodzinowych marzeniach nie tracąc swojego wyjątkowego poczucia humoru. A zatem, z okazji urodzin - życzymy Ani wszystkiego o czym marzy!

Anna Mucha "gra nogą" na premierze 3. części "Kogla-mogla"! Przyćmiła koleżanki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×