"M jak miłość". Artur będzie prześladował Izę do końca życia! Co zrobi Lewińska? [CO SIĘ WYDARZY]

Iza nie ma łatwego życia w "M jak miłość". Kobiety właśnie walczy o życie po ciężkim wypadku, ale nawet jeżeli wróci do zdrowia to jej koszmar się nie skończy... Artur będzie ją wciąż prześladował! Sprawdźcie, co się wydarzy w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza Lewińska (Adriana Kalska), chcąc uciec od męża psychopaty - Artura (Tomasz Ciachorowski), ulegnie ciężkiemu wypadkowi samochodowemu i będzie walczyć o życie. Chociaż jej stan będzie ciężki, to na szczęście dziewczyna wyzdrowieje... Ale to nie będzie koniec jej koszmaru.

Po wyjściu ze szpitala Izą i jej córeczką zaopiekuje się Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), ale na drodze do ich wspólnego szczęścia znowu pojawi się Artur! Skalski zrobi wszystko, aby zniszczyć Izę i Marcina! Lewińska musi przygotować się na kolejny maraton intryg, utrudnień oraz uprzykrzania życia. Co w tej sytuacji zrobi Lewińska? Wróci do męża?

Katarzyna Cichopek odchodzi z serialu? Kinga umrze przy porodzie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Tomasz Ciachorowski, odtwórca roli Artura, w mediach społecznościowych publikuje kolejne materiały z planu "M jak miłość" i zapowiada: dalej będziemy snuć opowieść o losach Izy, Marcina i Artura.

Czy Iza i Marcin będą w końcu szczęśliwi?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×