"M jak miłość". Artur miał być kochankiem Marty? Robert Moskwa o swoich początkach w serialu

Robert Moskwa miał zagrać w "M jak miłość" zupełnie inną postać! Aktor opowiedział o swoich początkach w serialu Dwójki. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Robert Moskwa gra w serialu "M jak miłość" od 2004 roku. Jego bohater, Artur, większość czasu spędza u boku Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która obecnie jest jego żoną. Losy tej postaci mogły się jednak potoczyć zupełnie inaczej!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marysia zeswata Krystynę i Staszka? Pomoże kobiecie podjąć jedyną słuszną decyzjęZobacz więcej

W wywiadzie dla Tele Tygodnia popularny aktor wyznał, że początkowo miał zagrać kogoś zupełnie innego. - Miałem być partnerem Dominiki Ostałowskiej - powiedział. Oznacza to, że miał związać się z przyrodnią siostrą Marysi. Ostatecznie produkcja porzuciła ten pomysł.

Twórcy "M jak miłość" nie chcieli jednak zrezygnować z usług Moskwy. - Dostałem propozycje zagrania maleńkiej rólki, takiej na otarcie łez - mówił aktor. Ostatecznie jednak nie przyjął tej propozycji. Rok później scenarzyści odezwali się ponownie, proponując mu rolę Artura.

Tym razem obie strony doszły do porozumienia, a Artur Rogowski do dziś jest ważną częścią obsady serialu "M jak miłość"! Czy twórcy kiedykolwiek wrócą do starego pomysłu i połączą go Martą? Tego nie wiemy, lecz wiemy że dalsze losy Artura i innych bohaterów hitu TVP2 poznamy już we wrrześniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • LISTY DO M 4 (gość)

    RODZNKA . PL

    07.08.2020 22:21
  • Xxxxyyy (gość)

    Jaka głupota!!! Połączyć wątek Marty i Artura!!!! Największa bzdura jaka moze byc. Marta juz całowała sie z Tomkiem co prawie rozbiła siostrze zaręczyny. Slabe te pomysły mają...............

    06.08.2020 21:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×