"M jak miłość". Artur miał zginąć inaczej? Były dwa alternatywne zakończenia!

Emocje po wczorajszym odcinku "M jak miłość" jeszcze nie opadły! Po tym jak Artur zmarł, a właściwie został śmiertelnie zraniony przez Olka, zakończyła się pewna era w serialu TVP. Teraz okazuje się, że Skalski miał zginąć inaczej! Dlaczego to zmieniono?

Multimedia

Już od jakiegoś czasu dowiedzieliśmy się, że w 1460. odcinku "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) ma w końcu przestać mieszać w życiu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Zapowiadano, że napadnie na Lewińską, ale uratuje ją Olek (Maurycy Popiel), który zastrzeli psychopatę!

To Olek strzeli do Artura! Zabije go?!Zobacz więcej

Śmierć Artura z "M jak miłość"

Po wczorajszym odcinku okazało się, że Skalski zginął w inny sposób - młodszy Chodakowski śmiertelnie zranił go w tętnicę udową i ten się wykrwawił. Jednak na zdjęciach z planu mogliśmy zobaczyć Tomasza Ciachorowskiego z "dziurą w głowie", co sugerowało, że Artur jednak został zastrzelony. To sprawiło, że widzowie zaczęli zadawać mnóstwo pytań, a odtwórca roli Artura wyjaśnił, że tak naprawdę powstały dwa zakończenia!

Jak niektórzy z was zauważyli, na niektórych zdjęciach Artur ma dziurę w głowie, mimo że nie zginął od kuli. W rzeczywistości rozważana była również wersja bardziej dramatyczna. Olek po groźbach Artura miałby w takim wariancie, po chwili wahania wymierzyć sprawiedliwość samodzielnie i strzelić w głowę leżącego na ziemi Artura. Jak się wczoraj okazało producenci zdecydowali się na opcję mniej drastyczną. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Czasem tak jest, że taką decyzję podejmuje się biorąc pod uwagę szerszy kontekst 😏 - napisał Tomasz Ciachorowski na Instagramie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Co myślicie o śmierci Artura? Które zakończenie jest lepsze?

Po zabójstwie Artura Olek zacznie nadużywać alkoholu i narkotyków! Kto mu pomoże?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×