"M jak miłość". Artur nie zostawi Izy i Marcina w spokoju! Znowu wynajmie płatnego mordercę! [CO SIĘ WYDARZY]

Mimo że Artur przebywa w szpitalu psychiatrycznym, to nie zostawi Izy i Marcina w spokoju! Mężczyzna będzie działał przez wynajętych ludzi, co niemal doprowadzi Izę do szaleństwa! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce, Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) znów będą razem. Po wielu problemach i przeszkodach, para w końcu się zejdzie. Nie ucieszy to jednak Ani (Maria Pawłowska), która mocno przeżyje rozstanie z Chodakowskim.

Bolesne rozstanie Ani i Marcina! Dziennikarka wybuchnie płaczem! Zobacz więcej

Para jednak nie zazna szczęścia na długo. Oczywiście, wszystko za sprawką Artura (Tomasz Ciachorowski)! Mężczyzna nie pogodzi się z faktem, że jego była żona związała się z Marcinem. Mimo że przebywa w szpitalu psychiatrycznym, będzie działał na odległość z pomocą wynajętych przez siebie ludzi. Znowu przyśle Izie białe róże, ale tym razem z przerażającą wiadomością - "Nikt nigdy nas nie rozdzieli". W dodatku, znowu spotka się z mężczyzną, którego wynajął kiedyś do zabicia Marcina. Okaże się, że znowu ma takie plany. - Jeśli chodzi o pana byłą żonę i jej obecnego partnera? - zapyta go Jarek (Oskar Stoczyński). - Pracuję nad tym. Intensywnie... - odpowie mu tajemniczo Skalski.

Tymczasem, Iza podświadomie będzie przeczuwała, że zdarzy się coś złego. Prześladować ją będą koszmary nocne z Arturem w roli głównej. Lewińska będzie krzyczeć przez sen - Zostaw mnie! Będzie przeżywała naprawdę trudne chwile.

Co zrobi Artur, by rozdzielić Marcina i Izę? Czy mu się to uda? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Julka i Paweł w szpitalu! Kto będzie potrzebował pomocy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×