"M jak miłość". Asia i Sonia są w ciąży, a Paweł naprawdę kocha Kingę?! Zobacz zwiastun nowych odcinków!

Jest już zwiastun nowych odcinków "M jak miłość"! Wygląda na to, że w życiu bohaterów serialu będzie się naprawdę wiele działo! Asia i Sonia będą w ciąży? Kinga zdradzi Piotrka z Pawłem?! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki od wtorku, 8.09.2020 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nadszedł ten moment, na który czekali wszyscy fani "M jak miłość" - serial wraca po wakacyjnej przerwie z nowymi odcinkami! Ze zwiastuna nowego sezonu dowiadujemy się, że będzie się działo!

Koniec sielanki u Izy i Marcina! Będzie podwójna zdrada?! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wygląda na to, że w serialu szykuje się "baby boom"! Asia (Barbara Kurdej-Szatan) odkryje, że jest w ciąży z Michałem (Paweł Deląg), co bardzo skomplikuje jej życie. Z kolei Janek (Tomas Kollarik) po wielu znakach ze strony Soni (Barbara Wypych), zacznie myśleć, że także wkrótce zostanie ojcem!

Zobaczymy także szczęśliwy finał sprawy Olka (Maurycy Popiel). Gorzej będzie działo się u Zduńskich - Piotrek (Marcin Mroczek) wciąż będzie w USA, przez co Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) znowu zbliży się do Pawła (Rafał Mroczek). Franka (Dominika Kachlik), obserwując ich relację, od razu domyśli się, że Zduński zakochał się w swojej bratowej! Co jeszcze nas czeka? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×