"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan chciała rozwieść się z Rafałem Szatanem?! Co uratowało ich związek?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan lada chwila powitają na świecie swoje drugie dziecko. Okazuje się jednak, że nie zawsze w ich związku było dobrze. W jednym z wywiadów Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że myślała o tym, aby rozstać się z mężem!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan myślała o rozwodzie?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od 2011 roku. Niedługo po ślubie na świat przyszła ich córka Hania. Obecnie spodziewają się drugiego dziecka i uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show biznesu. Nie zawsze jednak było kolorowo.

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie potwierdziła imię syna!Zobacz więcej

W wywiadzie dla serwisu pomponik.pl, Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że jakiś czas po narodzinach Hani, jej małżeństwo przeżywało kryzys. "Rafał oświadczył mi się po pięciu miesiącach i kilka miesięcy później już byliśmy w ciąży. Tak naprawdę nie zdążyliśmy dobrze się poznać, no więc miałam takie myśli, że może to za szybko" - przyznała artystka, po czym dodała: "W głębi czułam, że bardzo się kochamy i mimo że różnie się działo to tak trwało i udało się to przezwyciężyć no i teraz jest wspaniale".

Kurdej-Szatan zaznaczyła też, że zna wiele par, które rozstały się po tym, jak pojawiło się dziecko. Sama jednak jest przekonana, że nic nie zachwieje już jej małżeństwem. Przynajmniej na razie, bo - jak sama zauważyła (pół żartem, pół serio) - Rafał jest od niej o 3 lata młodszy, więc za kilka lat może zacząć szukać mniej pomarszczonej kobiety. Trzymamy kciuki, aby taki scenariusz pozostał tylko żartem.

Naga Barbara Kurdej-Szatan prezentuje ciążowe krągłości! Fani zachwyceni fotografią!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Zosia (gość)

    Pani Basiu jest pani piękną młodą kobietą i jeszcze daleko pani do zmarszczek.

    16.08.2020 13:22
  • gość (gość)

    Czasami tak bywa, że w małżeństwie są zgrzyty. Ale ważne jest by sobie z nimi poradzić.

    15.08.2020 13:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×