"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan oburzona decyzją o zamknięciu kin i teatrów z powodu koronawirusa?!

Ze względu na pandemię koronawirusa, rząd polski zdecydował odwołać wszystkie imprezy masowe w kraju, a także zamknąć placówki kulturalne,w tym kina i teatry. Sprawę skomentowała Barbara Kurej-Szatan, która zauważa, że wielu jej kolegów straciło właśnie pracę.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan oburzona zamknięciem kin i teatrów?!

Po tym, jak premier RP Mateusz Morawiecki ogłosił decyzję o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury na dwa tygodnie, w polskim społeczeństwie zawrzało. Odwołane zostały imprezy masowe, w tym koncerty, zamknięte są także kina i teatry. To wpłynęło na funkcjonowanie wielu ludzi, w tym aktorów.

Tom Hanks zarażony koronawirusem! Poinformował o pozytywnym wyniku testu. Zostaje pod obserwacją w AustraliiZobacz więcej

Barbra Kurdej-Szatan zauważyła, że przez odwołanie spektakli, wielu jej kolegów straciło jedyne źródło dochodu. Napisała o tym w mediach społecznościowych:

Nasza najbliższa trasa z Pikantnymi odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze -> nie grają spektakli -> nie będą mieli za co żyć... co za czas... mam nadzieję, że szybko się skończy ten koszmar

Aktorka szybko dodała, że nie ma na myśli siebie, tylko wielu kolegów z branży. Wyjawiła, że aktorzy pracujący w teatrze na etacie dostają wynagrodzenie w postaci podstawy, wynoszącej nieco ponad tysiąc złotych i dodatku, zależnego od tego, ile spektakli zagrają. "Jeśli nie gra nic - dostaje tylko podstawę. Na kredyty i życie to nie starczy..." - zauważyła. Opublikowała przy okazji wiadomości, jakie dostaje od niektórych z nich. Możecie zobaczyć je w naszej galerii.

Magda Gessler radzi, jak chronić się przed koronawirusem. Wróżka zabroniła jej podróżować!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jacek (gość)

    Myślałem że ta pani jest choć trochę mądrzejsze , ale myliłem się . W takich sytuacjach poznajemy poglądy tzw.celebrytów niestety niektórzy jak pani Kurdej - Szatan prezentują się poniżej krytyki. Jak nie ma za co żyć bidulka niech śpiewa na ulicy głos ma nie najgorszy.

    15.03.2020 19:01
  • Jadwiga 53 (gość)

    To nie chodzi o twoich kolegów tylko o ciebie rzez jakis czas królowałaś wszędzie kurski zrobił z toba porzadek to i kasiora sie urwała i nie zasłaniaj sie kolegami.

    15.03.2020 10:39
  • Andrzej (gość)

    Po tej wypowiedzi tej pani , skończyłem oglądać " M jak miłość " i inne filmy z tą pseudo aktoreczką . A nazwisko zapamięta .

    15.03.2020 07:03
  • Dona (gość)

    Tak jak Panią lubię to się po takiej wypowiedzi zawiodłam aktorzy takie pieniądze zarabiają to trzeba było sobie odłożyć na czarna godzinę a nie 3 razy w roku na wyspy wyjeżdżać a co mają powiedzieć ludzie którzy mają kredyty a ich firmy pozamykane ale to jest straszny wirus i tak musi być

    14.03.2020 23:11
  • rtoip (gość)

    Wielka głupia gwiazda a raczej psełdo

    14.03.2020 20:14
  • Madra (gość)

    Jak zwykle babsko tylko o sobie a gdzie reszta ludzi którzy stracili pracę na dwa tyg gdzie kredyty i życie bez oglądania ciebie lepiej się będzie żyło

    14.03.2020 17:18
  • Gośc (gość)

    Niech spada na bambus.......małpiatka

    14.03.2020 15:55
  • Poznaniak (gość)

    Pandemia jest bzdura a wielki ucisk przepowiedziany przez jakiegos jebnietego szamana jest pewny? LOL ale ty jesteś postanawia, głupia babo. Widać że ledwo podstawówkę ukończyłam i debile kościelni tobą manipulują jak kukiełka. Jebnij sobie lepiej w łeb ta biblia.

    14.03.2020 15:11
  • m... (gość)

    to według p. Kurdej-Szatan lepiej aby mieli gaże i potencjalnie szansę na szybką kremacje... sympatyczna z Pani kobieta ale myślenie szwankuje...

    14.03.2020 09:19
  • Ann@ (gość)

    Pustak z reklamy Play. Nie zarobi juz w prowadzeniu programow, bo jej mieli dość. To przypomniala sobie o teatrze.

    14.03.2020 08:56
  • Gość (gość)

    Sama jesteś pustą, zawistną suką... Ohyda!

    14.03.2020 03:51
  • Gość (gość)

    Kobieta pusta jak pustak

    13.03.2020 19:47
  • Gość (gość)

    Popieram, wyjątkowo Barbarkę. Ale powiem wprost, że mam dosyć tego bezczelnego i podłego kłamstwa o rzekomej pandemii i rzekomym coronavirusie, podobnie zresztą, jak zmyślonych na potrzeby przyspieszenia depopulacji, rzekomych wirusów hiv i eboli, które nie zabijają, lecz to koncerny farmaceutyczne mordują przez zmuszanie do zażywania bardzo toksycznych pseudoleków, a to wszystko odbywa się na zlecenie chazarsko-satanistyczno-morderczej inkwizycji jezuickiej, która po ciuchu rządzi całym swiatem... Kuratorium to dało czadu z tym zamknięciem szkół... Banda głupców z wyższym wykształceniem, która wyżej sra, niż głowę ma... Przykro mi, lecz niestety wszystko, co napisałam jest prawdą, niezależnie od tego, czy to się komuś podoba, czy nie. Otóż bądzie pewni ludziska, że zbliża się i niebawem nastąpi (najdalej za kilka lat), wielki ucisk, przed którym ostrzega nas Słowo Boże, i który potrwa przynajmniej kilka lat... Ojcze w niebie, Stworzycielu dobry i sprawiedliwy, strzeż wszystkich dobrych ludzi, a zwłaszcza wszystkich wierzących według Biblii, nie przerobionej brudnymi łapami inkwizycji jezuickiej, abyśmy wytrwali do końca.

    12.03.2020 09:00