"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan pisze debiutancką książkę! Opowie w niej o swoim życiu?

Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan nie zwalnia tempa. Gwiazda co prawda ostatnio nie pojawia się na planach filmowych, ale właśnie ogłosiła, że pracuje nad swoją debiutancką książką! O czym będzie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan, aktorka znana m.in. z seriali "M jak miłość" i "W rytmie serca", ostatnimi czasy jest na ustach wszystkich ze względu na swoją drugą ciążę. Okazuje się jednak, że ciężarna gwiazda nie próżnuje i szykuje dla fanów wielką niespodziankę!

Barbara Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka. Będzie takie samo jak syna Małgorzaty Rozenek-Majdan?Zobacz więcej

Już wkrótce na rynku wydawniczym pojawi się bowiem jej pierwsza książka, w której podzieli się wieloma ciekawostkami na temat swojego życia. Aktorka pracuje nad nią wraz ze swoją przyjaciółką, Magdą. Aktorka opowiedziała o nowym pomyśle w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Robimy taki secret project. Książka. To wszystko tworzy się pomału, jesteśmy w trakcie pracy. Magda o mnie dużo wie, ja się boję tej książki. Będzie trochę prywatnych sekretów. Nie znacie mnie od dziecka.

Data premiery debiutanckiej książki gwiazdy "M jak miłość" na razie nie jest znana, lecz jest pewna szansa na to, że może pojawić się w księgarniach jeszcze w tym roku. Czy ma szanse zostać bestsellerem? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbtini/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×