"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan powitała nowego członka rodziny. "Zwariowaliśmy ze szczęścia"

Niedawno Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami. Teraz, ciężarna aktorka pokazała w mediach społecznościowych nowego członka rodziny. Nie ukrywa, że to dla niej wielkie szczęście.

Multimedia

Rodzina Barbary Kurdej-Szatan powiększyła się!

Drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przyjdzie na świat już wkrótce. Zanim to jednak się stanie, ciężarna aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną - jej rodzina już się powiększyła. Nową domowniczką jest suczka, Betty.

Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła płeć dziecka, którego się spodziewa? Hania będzie miała siostrę czy brata?Zobacz więcej

Kurdej-Szatan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z pieskiem i zaznaczyła, że Betty już wprowadziła dużo radości do jej domu. Suczka ma niecałe dwa miesiące i stała się ulubienicą nie tylko córki Barbary i Rafała, Hani, ale też jej rodziców.

Nasza nowa domowniczka :))) Oto księżniczka Betty ⭐️ zwariowaliśmy ze szczęścia :)))))))))

Wygląda na to, że rodzina Szatanów będzie teraz liczyć pokaźne grono. Wszyscy czekają już tylko na maluszka, który rozwija się pod sercem Basi. Rozwiązanie już niedługo!

Barbara Kurdej-Szatan promienieje w ciąży. Brzuch jest już coraz bardziej okazały! Kiedy poród?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Wanda (gość)

    Onka pusta to jesteś Ty, a na dodatek zawistna i msciwa. Gdzie to takie dno się uległo? Wstyd, lepiej ZAMILCZ, dla własnego dobra pustaku.

    25.06.2020 20:00
  • onka (gość)

    Ale ona pusta.typowy dzban.

    25.06.2020 08:22
  • Ale czemu? (gość)

    Co za katyński tytuł i katyński artykuł!!!

    25.06.2020 05:54
  • Basia (gość)

    Tyle rasowych i nierasowych psów czeka w schroniskach, więc ich kupowanie to naprawdę masakra i niegodziwosc!

    24.06.2020 20:59
  • Grażka (gość)

    Oczywiście, trzeba kupić psa, który jest modny.Co druga "gwiazda" go ma. Nie ma to jak psiaki że schroniska. Są aktorzy, którzy ostatnio takie adoptowali.

    24.06.2020 16:15
  • Zakaz (gość)

    Człowiek jest najgłupszą istotą stąpającą po ziemni. Prawda jest taka, że ta rasa psów w ogóle nie powinna istnieć. Są to psy, które mają problemy z łapaniem oddechu, więc ich życie to ogromne cierpienie. Trochę to takie znęcanie się nad zwierzakiem. Hodowla tej rasy powinna być zakazana.

    24.06.2020 13:49
  • Son (gość)

    Super piesek i rodzinka pozdrawiam

    24.06.2020 13:23
  • Kiki (gość)

    Ja osobiście nie lubię psow

    24.06.2020 11:22
  • Marek (gość)

    Ale fajnie.super.........ojoj super temat na dziś

    24.06.2020 10:37
  • Krystyna (gość)

    Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki. Szczęśliwego rozwiązania oraz pociechy z wspaniałego czworonoga

    24.06.2020 08:35
  • Kiker (gość)

    Przybył nowy członek rodziny czyli zrównanie człowieka i zwierzęcia.

    24.06.2020 08:31
  • Hmm (gość)

    Ciekawe w jakiej pozycji zaszła

    24.06.2020 01:20
  • Olka (gość)

    O matko... Cudowny ale bardzo wymagający i chorowity 😒. Córka ma i dwójka znajomych, karma najdroższa bez zbóż, ale i tak ciągle coś dolega,jak nie rozwolnienie to wymioty i do tego te obrzydliwe bąki 🙄

    23.06.2020 20:13
  • Lotr (gość)

    Tylko nie chlej

    23.06.2020 19:02
  • Ala (gość)

    Prawda, zgadzam się z Reggie i z Elką to i to jest po prostu tragedia.

    23.06.2020 16:55
  • Jolka (gość)

    Super piesek,przyjaciel ,w ludziach tego nie znajdziecie.Powodzenia i szczęśliwego porodu zycze

    23.06.2020 16:52
  • Aaa (gość)

    Żenadą to jesteś Ty, z hodowli pieski nie są gorsze, sama mam buldoga francuskiego jest cudowny.

    23.06.2020 16:47
  • Elka (gość)

    Reggie, żenadą jest oddanie psa do schroniska, bo się znudził.

    23.06.2020 14:31
  • Reggie (gość)

    Zamiast wziąć ze schroniska to lepiej wywalić kupę kasy na rasowca z hodowli, żenada.

    23.06.2020 14:03