"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Rafał Szatan pokazał pierwsze zdjęcie małego Henryka

Barbara Kurdej-Szatan urodziła swoje drugie dziecko! Szczęśliwy tata, Rafał Szatan pokazał pierwsze zdjęcie małego Henryka.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan urodziła!

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan powitali na świecie swoje drugie dziecko - synka, który zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami otrzymał imię Henryk. - Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku. Nagle się okazało, że wszyscy tak nazywają swoje dziecko. I pomyślałam: "No nie". Albo zaraz będzie, że zgapiam, albo że nie mamy pomysłu. Były lata, że były Zosia, Marysie, Franki, Antosie i takie imiona, a teraz będzie rok innego imienia - mówiła aktorka przed porodem.

Przyjaciółki Barbary Kurdej-Szatan zorganizowały dla niej baby shower. Wśród nich m.in. Ada Fijał i Agnieszka MrozińskaZobacz więcej

Pod koniec ciąży Basia i Rafał nie ukrywali, że pobyt Henia w łonie mamy nieco się przedłuża. Zasięgali nawet rad, jak przyspieszyć przyjście dziecka na świat. Termin porodu był bowiem wyznaczony na 11 września. Ostatecznie chłopiec urodził się ..... dni później. Pierwszą fotografię synka w mediach społecznościowych pokazał szczęśliwy tata.

Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda ❤️ @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !! No... to mamy już komplet 🤗

Przypomnijmy, że trzy miesiące wcześniej synka o imieniu Henryk urodziła Małgorzata Rozenek-Majdan. Na to samo imię zdecydowali się także m.in. Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Magda Mołek, Michał Żebrowski, Rozalia Mancewicz oraz Katarzyna Burzyńska.

Zdjęcie ciężarnej Barbary Kurdej-Szatan w stroju kąpielowym podbija sieć! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Paulina (gość)

  Gratulacje zdrowia i jeszcze raz zdrowia

  26.09.2020 14:46
 • Ewelina (gość)

  Gratulacje 😘😘

  25.09.2020 18:11
 • Iwo (gość)

  Same Henki, a nie ma innych imion?

  25.09.2020 16:29
 • Sandra (gość)

  Czekalam na to malenstwo dlugo wczoraj ona urodzila 23 wrzesnia

  24.09.2020 07:47
 • Gość (gość)

  Jeśli nie wiecie ile dni później to po co wstawiacie takie zdanie

  23.09.2020 23:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×