"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan w coraz większych tarapatach! Aktorka zniknęła z reklam sieci komórkowej? Firma zabrała głos

Barbara Kurdej-Szatan przechodzi ostatnio ciężkie chwile. Z powodu jej kontrowersyjnego wpisu w mediach społecznościowych, aktorka straciła rolę w serialu "M jak miłość". W sieci pojawiły się również spekulacje, że nie wystąpiła w świątecznej edycji reklamy sieci komórkowej, której jest twarzą. Jak jest w rzeczywistości?

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan w coraz większych tarapatach

Od czasu publikacji niefortunnego wpisu dotyczącego pracy Straży Granicznej, Barbara Kurdej-Szatan przechodzi ciężkie chwile. Aktorka straciła rolę w serialu "M jak miłość", a ostatnio pojawiły się doniesienia na temat tego, że z jej usług zrezygnowała sieć komórkowa Play, której celebrytka jest twarzą od wielu lat. Wszystko za sprawą świątecznego spotu reklamowego, w którym jej zabrakło. W klipie wystąpił Maciej Łagodziński, który partnerował Barbarze Kurdej-Szatan w wielu reklamach tej marki. Pod reklamą w serwisie YouTube pojawiło się wiele komentarzy pochwalających decyzję marki Play, która zdaniem komentujących miała zrezygnować ze współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan.

Jaka by nie była ta reklama to jest lepsza bez Pani, która nie myśli co mówi i pisze..... Az lepiej się ogląda 😋

Nigdy w życiu nie przenosiłem numeru ze względu na reklamę. Barbara to odmieniła.

Przeniosłem numer do sieci, której pracownicy nie obrażają Polaków i Polski mundur.

Barbara Kurdej-Szatan została wykorzystana przez białoruską propagandę! Telewizja Belarus 24 wpis aktorki wykorzystuje przeciwko Polsce!Zobacz więcej

Okazuje się, że żadne zerwanie współpracy nie miało miejsca. Ewa Sankowska-Sieniek, kierowniczka biura prasowego sieci podkreśliła, że tego typu kampanie są planowane i realizowane z dużym wyprzedzeniem, dlatego trudno o duże zmiany w ostatniej chwili.

Kampanie reklamowe ustalane są z wyprzedzeniem, zatem ta obecnie emitowana w mediach jest efektem wcześniejszego planowania - zaznaczyła w rozmowie z Press.

Ponadto, Barbara Kurdej-Szatan jest nieobecna jedynie w tym jednym spocie świątecznym. Tego samego dnia w serwisie YouTube pojawiła się inna reklama Play, w której widzimy Barbarę Kurdej-Szatan.

Czy Waszym zdaniem sieć powinna zakończyć współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marek (gość)

    Jak usłyszałem co ta mierna aktorka powiedziała o polskim mundurze to pierwsze co pomyslalem to to że dobrze ze nie jestem już w Playu. Bo jak twarzą firmy może być taki prostak i zdrajca narodu jak ta baba

    31.12.2021 08:34
  • Suweren (gość)

    A kiedy Prezes przeprosi za mordy zdradzieckie?

    31.12.2021 08:17
  • Malopolanin (gość)

    Ci co ją bronią takie same debile jak ona won z Polski

    23.11.2021 16:33
  • UWAGA!!! Do wszystkich atakujących TVP (gość)

    Odczepcie się wszyscy od TVP! Zobaczcie jakie załgany i zakłamany jest tvn! Tusek jechał 107 km/h w terenie zabudowanym i co? Przemilczeli to we faktach. Tak samo jak przemilczeli zabójstwo ojca Franciszkanina w Siedlcach! Gdyby Morawiecki, albo prezydent Duda, czy Zbyszek Ziobro - dopuścili się takiego złamania prawa na drodze, to by ich zaszczuli! Zniszczyli by ich, bo media typu wyborcza, fakt, tvn, onet, krytyka polityczna, newsweek, natemat, wprost, polityka, angora są tylko od siania nienawiści i pogardy! Tak samo jak ochydna Barbara K. S.

    22.11.2021 19:11
  • Wojak! (gość)

    Won z Polski! Tak samo play - sraj! Niech się razem z tą brukiewą, ta sieć zabiera z Polski!

    22.11.2021 17:17
  • Barbara K. S. to Volksdeutschyni! (gość)

    Bardzo dobrze jej tak - niech ucieka z tym diabłem do niemiec! Akysz diabły plujące na naszych odważnych Żołnierzy, którzy narażają swoje życie, a nawet nie mogą użyć broni!!! To się nazywa poświęcenie! A tu malowane babsko, będzie tak pomiatać rynsztokowym jęzorem na naszych Chłopaków? #MuremZaPolskimMundurem.

    22.11.2021 17:12
  • Dziad (gość)

    Trzeba pic z głową a widocznie za dużo wypiła i za dużo sobie pozwoliła była kimś teraz będzie nikim pić trzeba umieć

    22.11.2021 14:38
  • Wanda (gość)

    Ona przeprosiła,to były nieprzemyślane emocje i chwilowy brak hamulców,ale przykro mi że robicie gorszą nagonkę na zwykłą aktorkę niż na pedofilów i morderców

    22.11.2021 14:00
  • Edzik (gość)

    W 100/powinna sieć zakończyć współpracę.

    22.11.2021 09:18
  • Jacek (gość)

    Ludzie nie ma ważniejszych spraw i ludzi o kim pisać?

    22.11.2021 09:14
  • Redpit (gość)

    Więc i tutaj pojawili się zdrajcy i putinowskie onuce. Barany broniące tej pseudogwiazdki mają takie same zryte berety jak ona sama. Play będzie zbierał swoje owoce za nie zerwanie umowy z tym pustakiem.

    22.11.2021 08:35
  • Gość (gość)

    Ja też zrezygnowałam z sieci Play, nie chcę mieć nic wspólnego z osobami, które plują i obrażają polski mundur, pani Szatan powinna zostać wydalona z Polski do krajów skąd pochodzą CI migranci, i się nimi opiekować, przecież ją stać, ma jeszcze oszczędności ze zbiórki pieniężnej, gdzie prosiła na portalach o pieniądze..

    22.11.2021 04:01
  • Elzbieta (gość)

    Za obrażanie osób które narażają swoje życie i bronią granic mojego kraju, powinna zostać wydalona z niego, zresztą zapewne wkrótce uruchomi zbiórkę pieniężną na portalach, tak jak w przypadku kiedy byłą bciężko chora na boleriozę, a za miesiąc publikowała zdjęcia z wczasów z Grecji.....

    22.11.2021 03:54
  • Danuta (gość)

    Play niech się zastanowi kogo pokazuje w reklamach . Celebrytki i celebrytów którzy obrażają Polske i żołnierzy którzy bronią granic .Wszyscy odejdą z sieci Play . Polacy nie zapomną tego obrażania .. Ta Pani jest matką to jakie wartości o Polsce przekaże swoim dzieciom , a może nie jest Polką tylko do tego się nie przyznaje.

    22.11.2021 02:16
  • Ewa (gość)

    Dobrze ze zrezygnowalam z tej sieci

    21.11.2021 22:57
  • Peos (gość)

    Czeka Białoruś i cała banda płatnych świrów ona już wybrała

    21.11.2021 21:34
  • Sfrustrowany (gość)

    Stado kretynów i idiotów widzi i wierzy wyłącznie w to co im tvpis pokazuje... Wstyd to czytać wasze komentarze odnośnie Basi a nie jej reakcja 😂😂😂

    21.11.2021 21:21
  • Kinia (gość)

    TVP skorumpowane przez rząd !! Dziewczyna odrazu traci prace za jeden wpis ?! Gdzie demokracja i wolność słowa??? A wy wszyscy zaślepieni jadem i zazdrością celebrytą przyklaskujecie temu???

    21.11.2021 19:27
  • Kinia (gość)

    Zazdrość przez was przemawia … migranci tez ludzie i jazdy ma emocje, już nie mize ich wyrazić No hest aktorka? Ale w was jadu , nie widzicie ze TVP jest skorumpowane? Nie mamy w Polsce demokracji bo odrazu obrywa dziewczyna po dupie i traci prace?? Chore