"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan z rodziną na Zanzibarze. Internauci zarzucają aktorce hipokryzję! Co ona na to?

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się na sylwestrowo-noworoczne wakacje na Zanzibarze. Towarzyszy jej cała rodzina. Chętnie relacjonuje swój pobyt w Internecie, przez co naraziła się na krytykę ze strony Internautów. Wiele osób zarzuca aktorce hipokryzję.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan krytykowana za pobyt na Zanzibarze

Trwa pandemia, ale mimo to wiele osób znajduje siłę i sposób na to, aby żyć normalnie. Podróże są utrudnione, ale nie niemożliwe. Na wakacje postanowiła wybrać się Barbara Kurdej-Sztan, która we wrześniu 2020 roku po raz drugi została mamą. Okres sylwestrowo-noworoczny spędza z rodziną na Zanzibarze.

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze, Edyta Herbuś w sukni balowej, a Agnieszka Kaczorowska pod kocem. Tak gwiazdy przywitały Nowy Rok!Zobacz więcej

Zarówno Basia, jak i jej mąż, Rafał Szatan, chętnie relacjonują swój pobyt na rajskiej wyspie w mediach społecznościowych. To sprawiło, że na ich profilach pojawiło się wiele kąśliwych, a często także krytycznych komentarzy. Internauci przypominają, jak jeszcze kilka miesięcy temu oboje podkreślili, jak trudno artystom żyć w czasie pandemii. Każdy zdaje sobie bowiem sprawię z tego, że rodzinne wakacje na Zanzibarze nie należą do najtańszych. "Słabe to… Lepiej czasem się nie odzywać, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Ludzie tracą pracę i nie płaczą, a celebryci łzami się zalewali, co za hipokryzja!" - napisała jedna z Internautek.

Kurdej-Szatan nie pozostawiła tego typu wpisów bez odpowiedzi.

To nie był "lament celebrycki", Droga Pani, tylko walka o swoich kolegów. Teatry pierwsze były zamknięte podczas pandemii i wciąż nie są otwarte!!!!!!!!!!!! Co za ignoranctwo. Nienawidzę tego.

Owszem, wszystkich dotknęła pandemia. I to jest ogólnie wiadome. Każdy się wypowiadał o swojej branży. A to nie znaczyło, że uważa, że są najbiedniejsi w całym kraju.

Wcześniej, w jednym z wywiadów, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przyznali, że mówiąc o trudnej sytuacji branży artystycznej, nie wypowiadali się w swoim imieniu, a w imieniu ludzi teatru, przyjaciół oświetleniowców czy akustyków. Zaznaczyli także, że oni sami mają się dobrze, bo zarabiają biorąc udział w reklamach, ale wiele innych osób nie ma tego szczęścia.

Barbara Kurdej-Szatan zaraziła się koronawirusem będąc w ciąży. Jak przeszła COVID-19?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ona (gość)

  Nazwisko zobowiązuje :)

  12.01.2021 08:49
 • Goscc (gość)

  Trzeba nie mieć mózgu jechać z dziećmi do tego syfu, gratulacje.

  05.01.2021 09:23
 • hiena (gość)

  Tylko niech nie płacze jak sie zarazi.Respiratory sa dla chorych a nie dla głupich.

  05.01.2021 08:43
 • Jolka (gość)

  Jak się nie wypowiadasz w swoim imieniu to nie wypowiadaj sie wogole.A tak na marginesie to was aktorów stać na wszystko ale wy wciąż macie mało bo nauczyliście sie zyć w luksusie.Niestety akurat ta pani z jednej strony psioczy na polska telewizje a z drugiej podstawia ręke na pieniądze.Tacy są artyści i jak widac nie tylko ona.Mamy przykłady np[.ze szczepionka,a co rusz któraś pokazuje zdjęcia z egzotycznych krajów to znaczy,że wam nie powinno sie wogóle pomagac bo kasy macie dosyc a sa ludzie którzy nawet na czynsz nie mają.Jak wam nie wstyd chwalic sie takimi niepotrzebnymi ewakacjami kiedy innym brakuje i to im trzeba pomóc.Nie chwalcie sie bo jest to żenujące i nieetyczne.

  05.01.2021 08:41
 • Dianas1 (gość)

  Basiu i Rafale!Tak proszę trzymać👍My Polacy potrafimy dużo narzekać i zazdrościć. Wspaniałego zdrowego pobytu i szczęśliwego powrotu 😁

  04.01.2021 23:54
 • Gość (gość)

  Wstyd Basiu! Wstyd! Nawet gdybym była na noworocznym wyjeździe na końcu świata nie chwalila bym się ze względu na moich rodaków którzy musieli siedzieć na domowkach. Jeszcze raz wstyd

  04.01.2021 22:22
 • Aga (gość)

  Wariatka i debilka

  04.01.2021 22:11
 • Wredny (gość)

  Wyluzujcie! Nie ma żadnej pandemii tylko wirus nieco mocniejszy niż grypa. Macie wybór - siedzieć w domu lub wyjechać - choćby w Polskę .

  04.01.2021 19:09
 • Janusz (gość)

  Konia to...

  04.01.2021 19:03
 • Ania (gość)

  Brawo Ty ..🥰 Aśka baw się dobrze z mężem ...też bym chciała 🤗

  04.01.2021 17:13
 • Ani (gość)

  Super popieram wspaniale bardzo zazdroszcze gdybym tylko miała kasę też bym się wybrała cała rodzinka

  04.01.2021 17:12
 • Dobrze (gość)

  I dobrze! A durnie niech siedzą i czekają na pozwolenie dzikiej kaczki w domach. Zacznijcie żyć ,bo robią z Wami co chcą.

  04.01.2021 16:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×