"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan zaraziła się koronawirusem będąc w ciąży. Jak przeszła COVID-19?

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że zaraziła się koronawirusem będąc w ciąży. W jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o tym, jak przeszła COVID-19.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan miała koronawirusa w ciąży

Ciąża w czasie pandemii to trudne doświadczenie, a dodatkowego stresu może przysporzyć fakt, iż dojdzie do zakażenia ciężarnej. Tak było w przypadku Barbary Kurdej-Szatan, która we wrześniu 2020 roku urodziła swoje drugie dziecko - synka, Henryka.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do formy i na plan serialu! Kiedy znów zobaczymy Joasię?Zobacz więcej

W wywiadzie dla "Viviy!" Kurdej-Szatan opowiedziała o okolicznościach, w których dowiedziała się o zarażeniu. "W ogóle dla wszystkich ten czas był i jest nadal bardzo trudny, a ja w czasie pandemii byłam w ciąży i przechodziłam COVID-19. To było dla mnie ogromnie stresujące. Na szczęście okazało się, że Henio był bezpieczny. Urodził się całkowicie zdrowy. I wstrzeliliśmy się w ten moment, że Rafał mógł przy mnie być podczas porodu - wyjawiła.

Aktorka i wokalistka podkreśliła jednak, że przez cały czas ona i jej mąż, Rafał Szatan, bardzo uważali na to, aby nie narazić się na chorobę. "Przez pewien czas byliśmy zamknięci na wsi u moich rodziców, potem długo w domu. Następnie, gdy można już było wychodzić, to i my z tego korzystaliśmy, bo byliśmy stęsknieni towarzystwa przyjaciół, wyjścia na miasto, do restauracji... Ale byliśmy ostrożni! - stwierdziła Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan i sanah zaśpiewają kolędy w Polsacie! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×