"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan znowu w serialu! Ponoć od dawna prosiła producenta o możliwość powrotu na plan. Pomogła Adriana Kalska?

Barbarę Kurdej-Szatan będziemy ponownie oglądać w hicie TVP. Aktorka rozstała się z rolą w ubiegłym roku, ale - jak się okazuje - to nie koniec jej przygody z postacią Joanny.

Multimedia

"M jak miłość" - rozstania i powroty

Barbara Kurdej-Szatan przestała grać Joannę w 2020 roku, po sześciu latach, będąc w drugiej ciąży. Osobiste poglądy aktorki stoją w sprzeczności ze stanowiskiem TVP w wielu kwestiach, co podobno popsuło jej zawodowe relacje ze stacją. Kurdej-Szatan zapewniała jednak, że wróci do serialu i że jest w stałym kontakcie z producentem Tadeuszem Lampką.

Wściekła Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, dlaczego nie poprowadziła z mężem gali! Nie przebierała w słowachZobacz więcej

Informator portalu plotkarskiego Pudelek.pl donosi, że to przypadek zadecydował o powrocie Barbary Kurdej-Szatan do "M jak miłość":

Adriana dostała główną rolę w serialu TVN "Zaginiona", więc będzie teraz mniej grała w "M jak miłość". Jej wątek został okrojony. Skorzystała na tym niespodziewanie Barbara Kurdej-Szatan. Od dawna prosiła pana Tadeusza Lampkę, producenta "M jak miłość", o możliwość powrotu na plan. I przez to, że Adriany będzie mało, pan Tadeusz się zgodził, żeby Basia wróciła. Na razie w maju ma dwa dni zdjęciowe - czytamy na stronie portalu.

Adriana Kalska miała wypadek! Zobacz więcej

Adriana Kalska odniosła pod koniec kwietnia obrażenia ciała na planie zdjęciowym "Zaginionej" podczas kręcenia jednego z dubli. Gwiazda "M jak miłość" podobno poważnie myśli o zmianie stacji i chce odnieść sukces w TVN.

Czy żałujecie, że Adriany Kalskiej będzie mniej w "M jak miłość"? Cieszycie się z powrotu Barbary Kurdej-Szatan?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×