"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan została wykorzystana przez białoruską propagandę! Telewizja Belarus 24 wpis aktorki wykorzystuje przeciwko Polsce!

Tego można było się spodziewać. W czasach, gdy każda publiczna wypowiedź jest śledzona przez różne media, trzeba być naprawdę ostrożnym odnośnie do tego, co się mówi. Szczególnie, jeżeli wypowiada się na temat pracy Straży Granicznej i kryzysu na polsko-białoruskiej granicy, bowiem łatwo zostać wykorzystanym przez białoruską propagandę. Właśnie przekonała się o tym Barbara Kurdej-Szatan, której wpis robi furorę w białoruskich mediach.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan została wykorzystana przez białoruską propagandę!

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich dniach wywołała prawdziwą medialną burzę. Wszystko za sprawą swojego instagramowego wpisu na temat pracy Straży Granicznej i kryzysu na polsko-białoruskiej granicy. Była już gwiazda serialu "M jak miłość", nie myśląc o dalekosiężnych konsekwencjach swoich słów, w wulgarny sposób napisała, co myśli o funkcjonariuszach Straży Granicznej:

KRWA!!!!!!!!!! Krwaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje!!!!!!!! To jest k*rwa "Straż Graniczna"????? "Straż"?????????? To są maszyny bez serca, bez mózgu, bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!!!!

Barbara Kurdej-Szatan bluzga na Straż Graniczną i obraża swoich fanów. Teraz przeprasza. Boi się, że straci kontrakt reklamowy?Zobacz więcej

Po fali krytyki skasowała swój wpis z mediów społecznościowych i przeprosiła za to, że dała się ponieść emocjom. Na konsekwencje nie musiała długo czekać; Jacek Kurski niemal natychmiastowo zapowiedział zerwanie wszelakiej współpracy z aktorką, co oznacza, że została usunięta z właśnie realizowanych odcinków "M jak miłość", a do tego sprawą słów Kurdej-Szatan zajmuje się także prokuratura.

Jednak polska aktorka zapewne nie spodziewała się, że stanie się... twarzą reżimu Aleksandra Łukaszenki. Białoruska propaganda już podchwyciła wpis aktorki, który telewizja Belarus 24 przedstawia jako dowód na to, że w Polsce nie ma wolności słowa. Nagranie z białoruskiej telewizji znajdziecie poniżej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lena (gość)

    Gdyby u nas tak tego nie rozdmuchano to i na Białorusi nikt by nie wiedział

    30.11.2021 15:17
  • Renia (gość)

    Co po takich prostakach pokroju tej calej szatan mozna sie spodziewac jak im tylko zabawy i pijaństwo w glowie to nie sa zadni polacy ci cali celebryci , ja juz od dawna nie oglądam polskich seriali .Powinna za to odpowiediec i wszyscy inni jej pokroju .

    30.11.2021 12:03
  • marcysia (gość)

    Ona i tak pewnie nic nie rozumie dla kariery zrobi wszystko a ojczyznel ma prosto w du...ie oraz te jej kolezanki wielkie celebrytki!!!

    29.11.2021 17:24
  • Gość (gość)

    Pomijając czy miała racje czy nie. Czy w tym kraju już naprawdę nie można wyrazić swojego zdania ? Od kiedy pan Kurski decyduje o tym, kto wystąpi w tym, umówmy się , trywialnym serialu? To mi wyglada na reżim ….

    20.11.2021 21:50
  • Gosc (gość)

    Ludzie, mozecie wyłączyć te wulgaryzmy ?

    20.11.2021 21:45
  • Lisek (gość)

    Takie prymitywne zachowanie zasluguje na wzgarde i potepienie.Zycze ,zeby jej coruchny dostaly sie w lasy tych dzikusow,dostana od nich Sex na caly rok w ciagu godzinki ,jak ja kilkanastu przeleci.A najpierw ta mamuska wulgarna prostaczke.najwyzszy czas,zeby dostala porzadnego kopa i wynocha z kraju

    20.11.2021 12:02
  • Grazka (gość)

    Szanowna Pani to ilu uchodźców jest Pani przyjąć do swojej rezydencji bo tak wszędzie wiadomo jak Pani mieszka pusta babo ogarnij się i kup skarpety dla Szatana bo zima idzie, śpij spokojnie bo są ludzie którzy zadbają o twojej rodziny spokój.jak,tak można spaść na samo dno wynocha na bialorus

    20.11.2021 08:31
  • Ewa (gość)

    Teraz jedź do Łukaszenki jesteś jego gwiazdą

    20.11.2021 00:52
  • Pomyłka (gość)

    Na początku jak była mało znana wydawała się sympatyczna,puźniej za sprawą niektórych wypowiedzi już tylko do dołu, ale pomyślałem że każdy ma swoje zdanie, tolerancja itd ale teraz przegięła totalnie, po prostu jej nie lubię i nie chcę już oglądać nawet w reklamach.

    19.11.2021 23:01
  • Stanisława (gość)

    Bardzo nie ładnie pani Basiu tam jest mój syn naraża swoje życie żeby pani mogła wypisywać takie głupoty nie spodziewałam się tego po pani myślałam że pani jest patriotą bardzo się zawiodłam Slanislawa

    18.11.2021 23:20
  • Jb (gość)

    Gwiazda zbladła i upadła

    18.11.2021 20:55
  • Taka prawda (gość)

    Pani Szatan przegięła po całej linii, ale reżim Łukaszenki miał rację w jednym- w Polsce nie ma wolność słowa i nie chodzi tu o tak głupie teksty jak p. Barbary, ale ogólnie...

    18.11.2021 20:35
  • Regina (gość)

    Smarkula ,która nie zna dobrze życia ,powinna się wstydzić krytykować w ten sposób Straż Graniczna ,przecież to oni nadstawiają karku za nas ,niech się zajmie rodzina , wszędzie jej pełno ,na marszach gejów i lesbijek i jeszcze diabli wiedzą gdzie ,powinna dostać taką karę żeby nosa z domu nie mogła wystawić,niby wykształcona a nie rozumnie znaczenia wolność slowa

    18.11.2021 20:06
  • Gonia (gość)

    Stracilam do niej caly szacunek.

    18.11.2021 18:35
  • Anka (gość)

    Mądry człowiek potrafi patrzeć naprzód i przewidzieć konsekwencje...kiedyś fajna Baska teraz... Bóg, honor, Ojczyzna,brawa dla wszystkich którzy noszą Polski mundur i nas bronią!

    18.11.2021 17:41
  • Magda (gość)

    Szkoda że nie myślisz o swoich dzieciach chyba że chcesz żeby kiedyś wyleciały w powietrze. Szkoda że jesteś złą mamą. Biedne dzieci. A wszystkim pilnującym naszych granic bardzo dziękuję.

    18.11.2021 17:29
  • Ja (gość)

    Jedna tylko chwila i zniszczyła pani wizerunek,a może i karierę ,a szkoda

    18.11.2021 17:04
  • Ela (gość)

    Panowie dbają o to żebyśmy żyli w spokoju.A tobie jak żle to idz do Białorusi tam pomagaj. Powinna stracić wszystkie kontrakty ta pusta pani.

    18.11.2021 16:10
  • niezadowolonabardzo (gość)

    bardzo brzydko pani basiu ci 'mordercy' dbają o to aby pani modła spokojnie spać trzymajcie sie chłopaki murem za polskim mundurem chwała wam za to

    18.11.2021 15:46
  • Pytanie (gość)

    Ilu uchodzcom pomogla Kurwej-Szmatan,ilu z nich gosci we wlasnym domu? Bo takie ja funduje ty placisz to nie chcemy

    18.11.2021 15:38
NowszeStarsze