"M jak miłość" - Barbara nie chce powrotu Małgosi!

Informacja o możliwym powrocie Małgosi Chodakowskiej do "M jak miłość" zszokowała fanów serialu. Okazuje się, że nie wszyscy chcą powrotu postaci.

Multimedia

Jak informował kilk dni temu "Fakt", tuż przed wakacjami 2014 Małgosia wróci do "M jak miłość"! Osoba z biura serialu zdradziła gazecie, że powrót Gosi nie oznacza, że na plan wraca także Joanna Koroniewska. Jeśli producenci i scenarzyści zdecydują się przywrócić wątek Małgosi, prawdopodobnie zagra ją inna aktorka. Według informacji "Faktu", casting na nową Gosię ma odbyć się w grudniu. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" - MAŁGOSIA NIE UMRZE W STANACH?! KTO ZASTĄPI JOANNĘ KORONIEWSKĄ?! "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. MAŁGOSIA UMRZE W STANACH ZJEDNOCZONYCH![/sc]

Okazuje się, że planowane zmiany w scenariuszu nie podobają się Teresie Lipowskiej, czyli serialowej Barbarze Mostowiak - matce Małgosi. Aktorka w rozmowie z "Faktem" skrytykowała pomysł scenarzystów.

- Dla mnie straszne, bo aktorów nie powinno się podmieniać. To skandal, absolutna bzdura! Widzowie powinni pogodzić się z rozstaniem z Małgosią, bo Joasia Koroniewska ma prawo, by robić w życiu co innego. Jeżeli coś się kończy, to nie powinno być od tego odwrotu. Taka zmiana, a raczej zamiana nie wpłynie dobrze i ja tego nie akceptuję - powiedziała Lipowska.

Sprawa jeszcze nie jest przesądzona, ale wygląda na to, że Małgosia wróci do "M jak miłość".

- Przywrócenie postaci Małgosi Mostowiak to jeden z pomysłów, które rozważa producent i scenarzyści serialu. W tej chwili trwają prace literackie nad dalszym przebiegiem wątków, a następnie być może odbędą się zdjęcia próbne. Chcemy usłyszeć opinię Widzów w tej sprawie i w gruncie rzeczy od tego będzie zależało, jak się potoczą dalsze losy tej postaci - wyjaśnia Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość" portalowi SuperSeriale.pl.

A Wy chcecie powrotu Małgosi?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×