m jak miłość bohaterowie

Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Mariusz Sabiniewicz był gwiazdą "M jak miłość". Fani do końca wierzyli, że wygra z chorobą

Mariusz Sabiniewicz był cenionym aktorem, któremu wielką popularność przyniósł serial "M jak miłość". Rola Norberta Wojciechowskiego i jego perypetie z serialową Martą śledziła swego czasu cała Polska. Sabiniewicz zmarł w wieku zaledwie 44 lat, po długiej walce z chorobą. Jego bliscy i fani do końca wierzyli, że uda mu się pokonać raka.

30.04.2022M jak miłość

"M jak miłość" na starych zdjęciach. Jak wyglądały początki kultowego serialu Dwójki? Zobaczcie pierwotną obsadę na zdjęciach!

"M jak miłość" to już kultowa telenowela TVP. Od ponad 20 lat gości na ekranach naszych telewizorów! Serial "M jak miłość" okazał się przepustką do sławy dla wielu gwiazd - tu zaczynali Katarzyna Cichopek czy bracia Mroczkowie. W galerii publikujemy mnóstwo starych zdjęć z planu "M jak miłość". Zobaczcie, jak to wszystko się zaczęło.

12.04.2022M jak miłość

"M jak miłość". Wszystkie kobiety Andrzeja Budzyńskiego. Choć jest mężem Magdy, to nadal romansuje! Zobacz, jego wszystkie miłości

Andrzej Budzyński z "M jak miłość" to niezły kobieciarz! Zanim związał się z Magdą, w jego życiu było wiele kobiet, z którym łączyły go różne relacje! Teraz niestety dopuścił się zdrady i jego małżeństwo jest zagrożone! Z kim spotykał się w przeszłości przystojny prawnik z "Emki"? Sprawdźcie! Przypominamy wszystkie kobiety Andrzeja Budzyńskiego.

06.04.2022M jak miłość

"M jak miłość". Joanna Sydor zagrała jedną z najbardziej irytujących postaci i zniknęła. Poświęciła się swojej drugiej pasji. Tak dziś wygląda serialowa Teresa

Joanna Sydor zdobyła popularność dzięki roli Teresy z "M jak miłość". Jedni ją kochali inni wręcz przeciwnie - uważali, że to najbardziej irytująca postać w serialu telewizyjnej Dwójki. Czym dziś zajmuje się Joanna Sydor? Aktorka nadal gra w filmach i serialach, ale poświęca się też swojej drugiej pasji.

30.01.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×