"M jak miłość". Była narzeczona Franka odbije Natalce chłopaka?! [ZDJĘCIA]

Już niebawem w serialu "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka - była narzeczona Franka! Czy dziewczyna będzie w stanie zniszczyć uczucie łączące Leśnika i Natalkę?

Multimedia

Już wiosną 2016 roku, w nowych odcinkach "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka, która sporo namiesza w życiu Franka i Natalii. Młoda aktorka - Olga Kalicka, którą widzowie znają m.in. z serialu "Rodzinka.pl", wcieli się w postać Justyny - byłej narzeczonej Franka, która uciekła sprzed ołtarza w dniu ich ślubu!

Aktorka Olga Kalicka na swoim profilu społecznościowym zamieściła taki oto wpis:

Już niebawem będziecie mogli zobaczyć mnie w M jak miłość w roli Justyny... Przyjedzie i trochę namiesza! - napisała na swoim Facebooku.

Czy to oznacza, że Justyna będzie chciała odzyskać dawnego ukochanego? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do wiosny, ale powrót byłej narzeczonej Franka na pewno będzie nie na rękę Natalce, która powoli zaczyna układać sobie życie z przystojnym Leśnikiem. Pojawienie się Justyny w Grabinie może przeszkodzić Mostowiaczce i tym samym skomplikować jej relacje z Frankiem.

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w tym miłosnym trójkącie? Czy Justyna będzie w stanie zniszczyć uczucie łączące Franka i Natalkę?

Komentarze

Skomentuj
  • Pati (gość)

    Ocham cie kochanie moje

    24.08.2016 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×