"M jak miłość". Co dalej z karierą Barbary Kurdej-Szatan? Aktorka zdradziła, co planuje!

Jednym wpisem Barbara Kurdej-Szatan mocno sobie skomplikowała życie. Wulgarna forma krytyki działań polskiej Straży Granicznej sprawiła, że wizerunek aktorki mocno ucierpiał, a jej ubyło pracy na planach. Jakie więc plany na dalszą karierę ma "blondynka z reklam sieci Play"?

Multimedia

"Internet nie zapomina" - o prawdziwości tego powiedzenia boleśnie przekonała się aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która popularność zyskała dzięki reklamom sieci Play. Choć usunęła swój emocjonalny wpis, w którym wulgarnie krytykuje działania polskiej Straży Granicznej na granicy z Białorusią, w sieci rozpętała się burza i jej echa nie milkną. Najmocniejszym uderzeniem było nagłe rozstanie z serialem "M jak miłość", w którym występowała od 2014 roku. Skutki medialnej wrzawy odczuł także mąż aktorki, Rafał Szatan.

Rafał Szatan też straci pracę w serialu? Czarne chmury nad małżeństwem Zobacz więcej

Z ekranów na deski teatru

Aktorka jednym wpisem, za który oczywiście przeprosiła i z którego wielokrotnie się tłumaczyła, mocno nadszarpnęła swój wizerunek. Odbudowanie pozycji nie będzie łatwe ze względu na ciągnący się za nią cień wulgaryzmów, użytych w emocjonalnym wpisie. "Blondynka z reklam Play" ma jednak plany na przymusowy "urlop od małego ekranu". W rozmowie z Pomponik.pl zdradziła, że podczas medialnej zawieruchy mogła liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół.

Dla mnie ważni są ludzie i bardzo dobrze się czuję wśród przyjaciół i rodziny. Nie lubię być sama i jestem zdecydowanie osobą, która ceni towarzystwo za to, że czuję, że razem możemy więcej - mówiła w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Na pytanie reportera Pomponik.pl o dalsze plany zawodowe aktorka wprost odpowiedziała: dużo teatru.

Bardzo kocham teatr. Przede mną nowe spektakle w nowym roku i to nie będzie jeden spektakl, a kilka - podkreśliła aktorka w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Barbara Kurdej-Szatan nie znika jednak zupełnie z ekranu, zarówno małego, jak i dużego. Jak przyznała w rozmowie z portalem Pomponik.pl, w wakacje pracowała nad nowym programem, którego emisja jest przewidziana na 2022 rok oraz wkrótce możemy się spodziewać premiery filmu, w którym gra główną rolę. Nie znika również z mediów społecznościowych - wciąż jest aktywna.

Aktorka nie odpuściła zaczepki internautki i odpowiedziała!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lolo (gość)

  A ja się z nią zgadzam i w pełni rozumiem i podzielam jej emocje. A jeśli chodzi o plus ...najgorszy zasięg ,w wielu miejscach zero zasięgu ,więc nie gadajcie kłamliwych bzdur .

  24.01.2022 20:05
 • Widz (gość)

  Z tym plusem też tak nie jest do końca fajnie. To chyba niemiecka sieć. No i nadajniki 5G, którymi się tak chwalą to ogromne zagrożenie dla zdrowia. Wytwarzają szkodliwe promieniowanie

  17.12.2021 22:27
 • Na + (gość)

  Tylko plus! Żadnego flej play. Najlepszy zasięg w Polsce ma plus GSM

  16.12.2021 23:09
 • Opuszczamy sieć play (gość)

  Radzę wszystkim przejść do Plusa, ja jestem już 14 lat. Wystarczy raz w miesiącu doładować konto za 30 zł i rozmowy +SMS i mmsy do wszystkich bezpłatnie oraz dużo internetu za piątkę!

  16.12.2021 17:55
 • Kasa (gość)

  Nie będę już nic oglądała z jej udziałem . Jest u mnie spalona na zawsze i z Play nie chcę mieć do czynienia .

  16.12.2021 15:51
 • Wybieram się na spektakl z jej udziałem (gość)

  Dostanie torbą foliową wypełnioną szczochami na spektaklu, to się w końcu przekona gdzie jest jej miejsce...

  15.12.2021 23:51
 • Gosia (gość)

  Witam,ja bym tak od razu nie skleslała człowieka ,bo cos tam napisała w emocji.Uważam,że to jest za duża Kara,w pleyu mogła by zostać.

  15.12.2021 11:26
 • Gość (gość)

  Tak się dzieje, jak najpierw piszesz a potem myślisz. Mamy wolność słowa ale jednak trzeba się zastanowić... Rozczarowała mnie , lubiłam ją...

  15.12.2021 11:26
 • Hana (gość)

  Zapomnij i przepadnij na zawsze

  15.12.2021 00:38
 • Karlos (gość)

  Już pseudo celebrytko nigdy nie wrucisz do tego co było skończyło się życie bez troskie przez myślenie ze się jest pępkiem świata. Teraz każdą wydawaną złotówke będziesz oglądać dziesięć razy zanim się ją wyda

  14.12.2021 20:33
 • Tyvärr (gość)

  Haha I ok.

  14.12.2021 19:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×