m jak miłość co się wydarzy

"M jak miłość" odcinek 1691. Tak pogodzą się Budzyńscy! Magda da Andrzejowi drugą szansę? [CO SIĘ WYDARZY?]

"M jak miłość", co się wydarzy w 1691. odcinku? Uroczyste spotkanie w siedlisku w otoczeniu najbliższych przyjaciół doprowadzi do pojednania Budzyńskich? Po zdradzie Andrzeja to właśnie na nich mogła liczyć Magda. Teraz podczas miłego wieczoru wygląda na to, że jednak dojdzie do pojednania zwaśnionego małżeństwa! Czy Magda będzie umiała wybaczyć mężowi krzywdy?

15.11.2022M jak miłość

"M jak miłość" odcinek 1688. Marcin jest zazdrosny o nowego kolegę z pracy Izy. Czy ma powody by się bać przystojnego Radka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"M jak miłość" streszczenie odcinka 1688. Franka wspierana przez Pawła i rodzinę przechodzi zabieg usunięcia torbieli. U Anety i Olka nie jest najlepiej. Chodakowska zmęczona pracą okazuje mężowi chłód, a seksowna niania robi co może by zwrócić na siebie jego uwagę. Iza przedstawia Marcinowi nowego kolegę z pracy. Ma powody by być zazdrosny o Radka?

14.11.2022M jak miłość

"M jak miłość" odcinek 1686. Magda w niebezpieczeństwie! Ktoś obserwuje ją wieczorami [STRESZCZENIE ODCINKA]

"M jak miłość" odcinek 1686. - streszczenie. Andrzej unika Julii i coraz częściej sięga po alkohol. Koledzy z pracy, zwłaszcza Anita zaczynają się martwić, gdy znajdują w jego gabinecie butelki. Interwencja kończy się awanturą. Magda postanawia zostać w Grabinie na stałe. Maria uprzedza ją, że w okolicy grasuje włamywacz, a Budzyńska wieczorem widzi podejrzanego mężczyznę w okolicy jej domu.

08.11.2022M jak miłość

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×