"M jak miłość". Córka Barbary Kurdej-Szatan pójdzie w ślady sławnej mamy? Hania Szatan jest bardzo utalentowana! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Potwierdzeniem tych słów są m.in. dzieci gwiazd, które często przejmują pałeczkę od swoich rodziców. Córka Barbary Kurdej-Szatan ma szansę pójść w ślady sławnej mamy. Czy zrobi podobną karierę w polskim show-biznesie?

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są rodzicami 6-letniej Hani. Wygląda na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, bo jak zdradziła w rozmowie z Super Expressem mama dziewczynki, Hania jest bardzo utalentowana.

Ona pięknie śpiewa! Zanim jeszcze potrafiła dobrze mówić, już śpiewała całą melodię. Od dwóch lat śpiewamy razem na głosy, najczęściej podczas kąpieli. Teraz już sama dorabia drugie i trzecie głosy! - powiedziała aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę! Podobne? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Barbara Kurdej-Szatan przyznała również, że być może już niebawem usłyszymy wyjątkowe trio!

Jak była malutka, to często dołączała do mnie i do Rafała na scenie. Teraz już się trochę wstydzi, ale kto wie, co się jeszcze wydarzy... Świetnie nam wychodzi wspólne śpiewanie kolędy przy choince – powiedziała aktorka.

Córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana pójdzie w ślady rodziców i zrobi karierę w polskim show-biznesie? Czas pokaże.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×