"M jak miłość". Dominika Chorosińska ma aż szóstkę dzieci. Jej małżeństwo z Michałem Chorosińskim było wystawione na wielką próbę! Wyszli z niej zwycięsko

Dominika Chorosińska (Figurska) dawniej była gwiazdą serialu "M jak miłość", ale w pewnym momencie zdecydowała się porzucić aktorstwo dla polityki i została posłanką PiS. Aktorka razem z mężem Michałem Chorosińskim inwestuje teraz w rodzinę i dzieci. Jednak nie zawsze między nimi było kolorowo - niewielu wiedziało, że ich związek był wystawiony na wielką próbę. Małżonkowie mocno musieli walczyć o siebie!

Multimedia

Dominika Chorosińska, czyli Ewa z "M jak miłość"

Dominika Chorosińska (kiedyś Figurska) była dobrze zapowiadającą się aktorką. Po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie w 2001 roku, przeniosła się do Wrocławia, gdzie rozpoczęła pracę w Teatrze Polskim. Mniej więcej w tym samym okresie zaczęła występować w "M jak miłość" i błyskawicznie zrobiło się o niej bardzo głośno. Wszystko za sprawą mocnego wątku. Chorosińska kreowała postać Ewy Nowickiej, pracownicy, a następnie kochanki Krzysztofa Zduńskiego, męża serialowej Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

W pewien sposób jest to sukces, bo aktor często dąży do tego, aby być kimś rozpoznawalnym i w dzisiejszych czasach jest to miarą sukcesu aktora (….). Ale to też trochę stygmatyzuje. Jeżeli jest duża oglądalność i trwa to tyle lat, to jednak jest ciężko wyjść z tego. Nie wszyscy ludzie chodzą do teatru, wiele osób opiera się tylko na tym, co widzi w telewizji. Nie miałam też takiego szczęścia, żeby trafić na reżysera, który dałby mi szansę pokazać siebie w czymś innym i z innej strony. I tak rola Ewy przylgnęła - opowiadała w rozmowie z Małgorzatą Raczyńską-Weinsberg w audycji "Nieznani Znani" Polskiego Radia.

Kochała aktorstwo, ale toksyczny mąż zabronił jej grać. Jej życie przerwał tragiczny wypadekZobacz więcej

Dominika Chorosińska ma szóstkę dzieci. Mąż wybaczył jej zdradę

Dominika Chorosińska w "M jak miłość" występowała razem z mężem Michałem Chorosińskim. Z serialu zniknęła w atmosferze skandalu. Media rozpisywały się o jej romansie ze starszym o 10 lat reżyserem, z którym miała zajść w ciążę. Aktor też nie był bez winy. W wywiadzie dla "Vivy" aktorka wyznała, że była lekceważona. Fragment tej rozmowy przytoczyły Wirtualne Media.

"Michał czuł się pewnie, nie miał potrzeby podgrzewania naszej miłości. A ja przeciwnie, wciąż domagałam się ciepła - wyjaśniła swoją decyzję. Wyznała, że pomógł jej ją podjąć inny mężczyzna. - Moja decyzja to krzyk rozpaczy o zmianę i prawdziwą miłość. Jeśli Michał nie usłyszy tego krzyku, to znaczy, że jest słuszna - stwierdziła."

Michał Chorosiński przerywa milczenie. "Znam swoją wartość i wiem, na co mnie stać"Zobacz więcej

Chorosińscy wyszli jednak z tej próby zwycięsko. Aktorska para wybaczyła sobie wszystko i dziś uchodzą za przykładne małżeństwo. Para chętnie opowiada swoją historię i dzieli się receptą na udany związek.

Mieliśmy kryzys, nie jeden. W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Jest gorąco. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie - będę ci wybaczać zawsze - wyznała aktorka w "Pytaniu na śniadanie".

ZOBACZ, JAK MIESZKA MONIKA Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 4"

Monika ze Szczecina pięknie się urządziła! Tak mieszka kuracjuszka Zobacz więcej

Dominika i Michał Chorosińscy wychowują razem szóstkę dzieci: Anastazję (ur. 2003), Matyldę (ur. 2005), Józefa ( 2007), Piotra (ur. 2012), Jana (ur. 2014) i córkę, która przyszła na świat w 2020 roku. Jej imię nie jest znane.

Duża rodzina od zawsze była ich wielkim marzeniem. -Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Właściwie z pierwszym dzieckiem wydawało nam się, że nastąpił koniec świata, że na nim się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie. Nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb… i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że potem nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem. Była duża różnica wieku między nimi, ponieważ czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd nasza decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej chowają się maluchy, jak są blisko siebie - mówiła aktorka w "Dzień dobry TVN".

Dominika Figurska Chorosińska porzuciła aktorstwo i zajęła się polityką. Przez pewien czas była prowadzącą "W tyle wizji" na antenie TVP Info. W 2019 roku została posłanką z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Co uratowało aktorkę przed rozpadem rodziny? Dowiecie się z tego z galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Pipi (gość)

  Byle jaka pod kazdym wzgłedem.Ale to nikogo nie interesuje

  29.07.2022 17:57
 • Annabel (gość)

  Zuzia! Ta "wielka" aktorka-teraz matka dzieciom! Bo ją Kościół zwerbował aby dawać za przykład poprawnej rodziny! Leży na poselskiej pensji! Ladaco- nawet nie wiedziała ilu posłów liczy sejm! Dla mnie zero.Pierwsza rola została jej we krwi.

  27.05.2022 17:50
 • Annabel (gość)

  Zuzia! Ta "wielka" aktorka-teraz matka dzieciom! Bo ją Kościół zwerbował aby dawać za przykład poprawnej rodziny! Leży na poselskiej pensji! Ladaco- nawet nie wiedziała ilu posłów liczy sejm! Dla mnie zero.Pierwsza rola została jej we krwi.

  27.05.2022 17:48
 • Annabel (gość)

  Zuzia! Ta "wielka" aktorka-teraz matka dzieciom! Bo ją Kościół zwerbował aby dawać za przykład poprawnej rodziny! Leży na poselskiej pensji! Ladaco- nawet nie wiedziała ilu posłów liczy sejm! Dla mnie zero.Pierwsza rola została jej we krwi.

  27.05.2022 17:47
 • Ola (gość)

  Czysta hipokryzja

  27.05.2022 15:43
 • Bara (gość)

  Mocne komentarze o tej pani!brawo....brawo.Pan też ma właściwe komentarze!!!

  27.05.2022 09:26
 • Viki (gość)

  Łatwo jest oceniać kogoś, niech każdy spojrzy na siebie, czy jest w porządku

  26.05.2022 21:46
 • On to obiekt do plucia.!! (gość)

  Ten gość to zwykła podpaska, zero godności. Babsztyl mu się puścił a ten ją bierze i jeszcze 'udomawia' jej przychówek. On nawet nie jest siurkiem do sikania, ten łoś jest zwykłym obiektem do rżenia i kpienia. Pewnie to ona go puka w sypialni od tylca.

  26.05.2022 20:00
 • Adi mokotowski (gość)

  "Polka" a Ty nigdy nie poszłaś bokiem to jest nie możliwe!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  26.05.2022 17:13
 • Adi mokotowski (gość)

  Głupiec raz poszła pójdzie znowu trochę alkoholu i same nogi rozkładają takie życie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣✌✌✌✌✌

  26.05.2022 17:11
 • klara (gość)

  obrzydliwe

  07.11.2021 13:36
 • Tragedia (gość)

  Hahaha je bane kur wicho na butach by wyleciała przez okno za walenie się z innym typem a bachora do bidula albo niech sobie z gachem chowa panie Michałku a gdzie różki schowaleś bo nie widać na fotkach masakra hehe

  26.10.2021 17:26
 • Polka (gość)

  Po prostu puściła się. Co ona powie o swojej wierności swoim córkom?????

  23.10.2021 12:47
 • Zuzia (gość)

  Ludzie....zwy...tuje tym waszym jadem, kiedy to wszystko soe dzialo, lata swietlne temu. To jest juz nie do przyjecia, jezdzic tak po matce dzieci.

  22.10.2021 12:01
 • Bundy (gość)

  Żal mi męża, spoko facet.. Laska to zwykła tufta i tyle. Szkoda pisać o takich sensacjach. Dobrze że poszła w PiSiorów, tam miejsce takich Fanzonunow.

  20.10.2021 19:05
 • Hela (gość)

  Dajcie spokojnie żyć rodzinie i nie wypisujcie wkolo to samo. Wybaczyli sobie to ich sprawa. Wstyd mi za tych dziennikarzyn Zajmijcie się swoimi sprawami

  20.10.2021 18:47
 • MAKUMBA (gość)

  Poszła, bzykła się i jeszcze chce, żeby jej ciągle wybaczać. Super koncepcja. To dopiero mąż miałby wielkie rogi i bardzo liczną rodzinę. Cwana bestia. SIOSTRA FAUSTYNA. Ja bym wygnał w... DU!!!

  20.10.2021 14:42
 • Mari (gość)

  Pismaki interesują się znanymi aktorami, wyciągają ich brudy. Niech swoje brudy wyciągną na światło dzienne, a ludzie wszystko komentują i oceniają. Zajmijcie się swoim życiem. A dajcie żyć innym. Każdy żyje po swojemu i uczą się na swoich błędach. Dajcie ludzi spokój

  19.10.2021 22:05
 • Ewa (gość)

  Czym tu się chwalić.Byle jaka aktorka ,byle jaka żona uciekła do polityki.Obłudnica.

  19.10.2021 19:25
 • Anka (gość)

  Wybaczył to wybaczył. Ich sprawa. Ile razy można odgrzewać ten sam temat. Koniecznie chcecie, żeby się rozwiedli ,czy się ciągle tłumaczyli? W tym miesiącu już chyba piąty raz się natykam na te ,,sensacyjne" wiadomości. Dziennikarze, zajmijcie się swoim życiem i nie róbcie innym wody z mózgu.

  19.10.2021 19:21
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×