"M jak miłość". Dominika Figurska jest w ciąży. Aktorka i posłanka oczekuje z mężem narodzin szóstego dziecka

Dominika Figurska jest w szóstej ciąży. Radosną nowiną z mediami podzielił się już mąż aktorki i posłanki - Michał Chorosiński. Znana jest już płeć i przybliżony termin porodu. Chłopiec czy dziewczynka?

Multimedia

Dominika Figurska jest ciąży

Dominika Figurska i Michał Chorosiński oczekują narodzin szóstego dziecka. Informację ujawnił jako pierwszy poseł Piotr Uściński. -Proszę państwa ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego - powiedział podczas konferencji w Urzędzie Miasta w Ząbkach.

Niedługo potem informację w rozmowie z Faktem potwierdził mąż posłanki i aktorki.

To prawda znów zostanę tatą. Żona czuje się bardzo dobrze. To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni – przekazał Michał Chorosiński.

Aktorki w ciąży, które pracowały na planie. Nie wszystkie musiały ukrywać ciążowe krągłości do roli!Zobacz więcej

Dominika Figurska i Michał Chorosiński wychowują na razie piątkę dzieci: Anastazję (ur. 2003), Matyldę (ur. 2005), Józefa ( 2007), Piotra (ur. 2012) oraz Jana (ur. 2014). Para od początku chciała stworzyć dużą rodzinę.

Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Właściwie z pierwszym dzieckiem wydawało nam się, że nastąpił koniec świata, że na nim się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie. Nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb… i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że potem nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem. Była duża różnica wieku między nimi, ponieważ czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd nasza decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej chowają się maluchy, jak są blisko siebie - mówiła kilka lat temu w "Dzień Dobry TVN" aktorka.

Parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Poinformowany (gość)

    Co ciekawe, radosną nowiną nie pochwalili się przyszli rodzice. Wygadał się Poseł PIS, Piotr Uściński. Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Dominika-Figurska-jest-w-ciazy.-Gwiazda-przywita-na-swiecie-szoste-dziecko - z Józkiem też tak było, Chorosiński się nie pochwalił, tylko dowiedział :)

    14.07.2020 22:09
  • Mika (gość)

    Niech ma i 20 tych dzieci tylko niech obieca że więcej do.polityki nie pójdzie, bo robi z siebie wariatke.

    05.07.2020 22:57
  • Gs (gość)

    Baba do utrzymania 15tys.co miesiąc i dalsze sukcesy w zycju na porodówce.

    05.07.2020 22:17
  • Mika (gość)

    Ludzie z kad w was tyle nienawiści i głupoty jestem matką trójki dzieci już dorosłych. Dzieci to szczęście i cały sens życia. Dużo szczęścia pani Dominiko i pociechy z dzieci.

    05.07.2020 21:45
  • Asia (gość)

    Gratulacje ci co sa zlosliwi albo nie maja sami rodzinego szczesiciis sa zgozchniali nie wart nawet czytac bo trzeba byc glupim Polakiemzeby byc yakim hipokrytom wszystkiego dobrrgo

    05.07.2020 21:04
  • Matka polka z 2dzici (gość)

    Jak na aktorstwie nie idzie na polityce trzeba robić dla Kaczyńskiego bo na niczym innym się nie zna a to co jej dobrze wychodzi to robi! Gratuluję siły i dzieci samopas bo nie wierzę że się Pani nimi zajmuje!!!

    05.07.2020 20:46
  • Max (gość)

    Tak 500 plus to na potęgę robią . Państwo powinno też pomagać tym którzy dzieci niemaja.

    05.07.2020 19:27
  • Luna (gość)

    Tania siła robocza. Z całego serca życzę powodzenia,bo może być ciężko...

    05.07.2020 19:27
  • NIMFA (gość)

    Pusta jest jak dzban, nadaje sie tylko do rodzenia dzieci.

    05.07.2020 19:19
  • Aga (gość)

    I 3000 będzie na waciki

    05.07.2020 18:36
  • Pan poseł ma poczucie humoru trzeba to przyznać (gość)

    Żeby życzyć każdej kobiecie, aby była jak Pani Figurska ;-) Tylko ja nie wiem czy ładowani w rogi mężowie by sobie tego życzyli, bo każdy by wychowywał cudze dzieci ;-) ale skoro taka katolików teraz moda, to spoko. Mnóżcie się - w małżeństwie i poza nim. Seks to zdrowie póki mąż się nie dowie ;-)

    05.07.2020 15:52
  • Beakal (gość)

    Odkad pamietam pani Figurska nic nie robi tylko rodzi .

    05.07.2020 15:23
  • Beakal (gość)

    Odkad pamietam pani Figurska nic nie robi tylko rodzi .

    05.07.2020 15:22
  • Mania (gość)

    Wspaniale,gratulacje dla Państwa ❤⚘

    05.07.2020 15:14
  • Gość (gość)

    Kiedyś nie było 500+ a ludzie po pięcioro i dzieśięcioro mieli dzieci a teraz jak ktoś zrobi sobie kolejne to już bo na 500+ liczy. Zazdrościćie to zróbcie sobie dzieci, w każdym kraju dostaje się coś na dzieci ale w pl to wielka afera bo 500+.

    05.07.2020 14:45
  • Alicja (gość)

    Ja też mam czwórkę już dorosłych dzieci i jestem bardzo szczęśliwa z tego tytułu i dlatego życzę P. Dominice wszystkiego dobrego bo dzieci to skarb najcenniejszy

    05.07.2020 13:29
  • Mmm (gość)

    Rodzicom gratuluję i życzę rodzince zdrowia. A niektórym komentującym współczuję stereotypowego myślenia. Wstyd mi za was.

    05.07.2020 12:37
  • Marta (gość)

    Wychowanie dziecka to ciężka praca.Wszystkiego dobrego i zdrowego dzidziusia.

    05.07.2020 11:27
  • jaka. (gość)

    Nie Dominika inwestuje tylko dajecie Dominice z tego co ukradniecie na jej dzieci. Business kwitnie widac. Zaczekamy jak kasa na 500+ sie skonczy... szykujcie wsparcie na domy dziecka !

    05.07.2020 11:07
  • Gość (gość)

    Jacy wy jesteście wredni, na nikim suchej nitki nie zostawicie ,nikt z Was jej tych dzieci nie wychowa ale pomyje wylać to na każdego potraficie typowi Polacy.

    05.07.2020 10:33
NowszeStarsze