"M jak miłość". Dominika Ostałowska i Andrzej Młynarczyk w komedii "Cudowna terapia" [WIDEO]

Gwiazdy serialu "M jak miłość" Dominika Ostałowska i Andrzej Młynarczyk razem na scenie! Aktorzy grają główne role w spektaklu "Cudowna terapia". Co o swoim nowym wyzwaniu powiedziała nam serialowa Marta Mostowiak?

Multimedia

Dominika Ostałowska, Andrzej Młynarczyk oraz Dariusz Kordek występują w komedii małżeńskiej, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje". Aktorzy ruszają w Polskę ze spektaklem "Cudowna terapia".

Marta wróci na rodzinną uroczystość! Zostanie na dłużej? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Joanna – egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensjami i Valentin – nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej, czyli państwo Norek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty, tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą?

Dominika Ostałowska gra Joannę, a jej mężem jest Dariusz Kordek. Andrzej Młynarczyk wciela się w postać psychoterapeuty. - Ludzie się śmieją i my to wiemy, bo słyszymy. Ale też mówią, że się wzruszyli, a to jest już trudniejsze do spostrzeżenia ze sceny - wskazuje Ostałowska.

Dominika Ostałowska namiesza w życiu Anki! Zagra czarny charakter? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×