"M jak miłość". Dominika Ostałowska o pracy na planie serialu. Potwierdza słowa Kacpra Kuszewskiego? [WIDEO]

Czy na planie "M jak miłość" panują skandaliczne warunki? Kij w mrowisko włożył Kacper Kuszewski po tym, jak ogłosił swoje odejście z serialu. Czy Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta, potwierdza jego słowa?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od 27.08.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper Kuszewski przez 18 lat wcielał się w Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Postanowił jednak zakończyć tę przygodę i jego postać zniknie z serialu. Po ogłoszeniu swojej decyzji ujawnił też kulisy pracy na planie "M jak miłość".

Kacper Kuszewski ostatni dzień na planie! Zobacz, jak wyglądało pożegnanie Marka Mostowiaka [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Ludzie w ekipie filmowej są albo zatrudnieni na umowy o dzieło, albo mają własną działalność gospodarczą, co powoduje, że prawo pracy ich nie obejmuje. Dzień pracy ekipy trwa 12 godzin. Często zdjęcia są w sobotę, a nawet zdarza się, że w niedzielę, więc to sześć dni po 12 godzin - powiedział w rozmowie z Plejada.pl Kuszewski.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Dominikę Ostałowską, która z kolei wraca po przerwie do serialu i znowu będzie można oglądać ją w roli Marty. - Każdy zawód ma to do siebie, że widząc go od środka dostrzega się więcej blasków i cieni - wskazuje aktorka. - Gramy w bardzo różnych okolicznościach i bardzo różnych warunkach. Często gramy, że jest ciepło kiedy jest zimno i odwrotnie. Przebywamy w nieklimatyzowanych pomieszczeniach przez ileś godzin, wstajemy bardzo wcześnie - dodaje. Co jeszcze powiedziała nam Dominika Ostałowska? Zobacz wideo!

Marta wróci na rodzinną uroczystość! Zostanie na dłużej? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • CEZARY PAZURA (gość)

    MAREK SUDYM

    03.08.2018 22:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×