"M jak miłość". Ewa Kasprzyk bez makijażu! Naturalna aktorka pokazała zdjęcie z zaśnieżonego Gdańska

Od jakiegoś czasu Ewa Kasprzyk pokazuje, że można żyć pełnią życia nawet po 60. roku życia. Sama przyznaje, że przeżywa drugą młodość. Niedawno pokazała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie, na którym jest bez makijażu. Jak się prezentuje?

Multimedia

Ewa Kasprzyk bez makijażu na spacerze

Do 2000 roku Ewa Kasprzyk mieszkała w Trójmieście. Później przeniosła się do Warszawy, ale wciąż często bywała na wybrzeżu, bo tam został jej mąż, Jerzy Bernatowicz. "Jesteśmy małżeństwem dość nietypowym, bo weekendowo-kontraktowym. Może właśnie w tym, że tak dużo czasu spędziliśmy osobno tkwiła siła naszego związku?" - mówiła. Ostatecznie małżeństwo nie przetrwało - niedawno okazało się, że aktorka wzięła rozwód.

Ewa Kasprzyk rozwiodła się w tajemnicy po 36 latach małżeństwa? Zobacz więcej

Miłość do Trójmiasta jednak pozostała. Ewa Kasprzyk jest aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie tam pokazała jakiś czas temu, jak morsuje w Sopocie. Jedno z najnowszych zdjęć zamieszczonych w sieci to selfie aktorki z zaśnieżonej ulicy Długiej w Gdańsku. Widzimy Kasprzyk w futrzanej czapce i całkiem bez makijażu.

Przypomnijmy, że 1 stycznia Ewa Kasprzyk skończyła 64-lata. Wiek ten niczego jednak nie sugeruje, bo aktorka nie tylko wciąż wygląda znakomicie, ale też czuje się pięknie i młodo. Planuje też ślub z młodszym od siebie, poznanym w Turcji Marcinem.

Ewa Kasprzyk zaręczyła się na wakacjach w Grecji! Kim jest jej narzeczony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×