„M jak miłość”. Ewelina Serafin kiedyś i dziś. Tak się zmieniała serialowa dziewczyna Marka Mostowiaka. Dziś jest dumną mamą dwójki pociech!

Ewelina Serafin popularność i rozpoznawalność zyskała w podobny sposób, co wiele gwiazd - w serialu „M jak miłość”. Wcielała się w postać Kasi, pierwszej dziewczyny Marka Mostowiaka. W pewnym momencie jednak zniknęła z produkcji, ale wcale nie zakończyła przygody z Telewizją Polską. Dziś występuje w innym hicie TVP - „Barwy szczęścia” i jest dumną mamą dwójki pociech, które przejawiają już talent po mamie. Zobacz, jak zmieniała się Ewelina Serafin, pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

Multimedia

Ewelina Serafin była gwiazdą „M jak miłość”

Serial "M jak miłość" otworzył drzwi do kariery wielu młodym aktorom i aktorkom. Tutaj swoje pierwsze kroki w aktorstwie stawiali Katarzyna Cichopek i bracia Mroczkowie. Kacper Kuszewski i Małgorzata Kożuchowska dzięki rolom w popularnej „eMce” stali się wielkimi gwiazdami. W „M jak miłość” zaczynała także Ewelina Serafin, której rozpoznawalność przyniosła rola Kasi.

Ewelina Serafin - kim była w „M jak miłość”

Kasia była pierwszą miłością Marka Mostowiaka (w tej roli Kacper Kuszewski). Po powrocie z Niemiec, niepokorny syn Barbary i Lucjana zostawił ją jednak dla Hanki. Zazdrosna dziewczyna próbowała na wszelkie sposoby się zemścić. Pewnego razu upiła Mostowiaka i sugerowała, że między nimi do czegoś doszło, a na weselu Marka z Hanką okłamała wszystkich, że jest z nim w ciąży! Panna Wójcik wkrótce się opamiętała, poznała Sebastiana Kociołka i wyszła za niego za mąż.

Był gwiazdą „M jak miłość”! Tak się potoczyły losy serialowego Marka MostowiakaZobacz więcej

Oprócz „M jak miłość”, Ewelina Serafin zagrała w innych popularnych polskich serialach. Od 2020 roku wciela się w postać Sławomiry w „Barwach szczęścia”. Wcześniej występowała w „O mnie się nie martw”, „Pierwszej miłości”, „Hotel 52” czy „Rezydencji”.

Ewelina Serafin prywatnie

Ewelina Serafin nadal gra w serialach, ale w show-biznesie jej mało. Aktorka poświęciła się rodzinie i wychowaniu dzieci - 7-letniego Tadeusza i 4-letniej Zosi. Aktorka w rozmowie z Edytą Karczewską-Madej z AKPY wyznała, że jej pociechy są uzdolnione artystycznie.

Tadzio pięknie tańczy i śpiewa. Uwielbia brać udział w przedszkolnych przedstawieniach. Zosia, póki co, kocha występować w domu, przed mamą i tatą. Uwielbiam patrzeć, jak 4-letnia dziewczynka przebiera się, staje na jakimś podeście i śpiewa, tańczy, recytuje wierszyki - powiedziała.

Niewielu wie, że aktorka była żoną brazylijskiego reżysera Andre de la Cruza. Ich małżeństwo zakończyło się jednak rozwodem w 2007 roku. - Nie mam żadnych negatywnych wspomnień z okresu małżeństwa. Rozstaliśmy się z mężem w pokojowej i przyjaznej atmosferze. Do dzisiaj się przyjaźnimy - tłumaczyła Serafin, cytowana przez Świat Seriali.

Jak dziś wygląda pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka?

Zobacz stare i nowe zdjęcia Eweliny Serafin, czyli Kasi z „M jak miłość”.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jacy prywatnie są najsłynniejsi góralscy bliźniacy? Będziecie zaskoczeni!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • mio (gość)

    I jak? Bo jakoś jej nie widzę PiSmaki

    28.06.2021 09:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×