"M jak miłość". Filip Gurłacz w obsadzie! Kiedyś grał narkomana, teraz będzie stał na straży prawa! [ZDJĘCIA]

W "M jak miłość" po wakacjach 2018 pojawi się znany z serialu "Lekarze na start" Filip Gurłacz. Aktor kilka lat temu wcielał się w postać kolegi Uli, przez którego Mostowiaczka miała spore problemy. Tym razem stanie jednak na straży prawa. Kogo zagra?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Filip Gurłacz po raz pierwszy w "M jak miłość" pojawił się w 2015 roku. Młody aktor wcielał się wtedy w postać Arka - kolegę ze studiów Uli (Iga Kreft), który sporo namieszał w jej życiu. Chłopak podrzucił córce Marka (Kacper Kuszewski) narkotyki, przez co była ona podejrzana o handel zakazanymi substancjami.

Kiedy Mostowiaczka złożyła na policji obszerne zeznania, Arek groził jej i gdyby nie interwencja Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), nie wiadomo, co stało by się z Ulą. –Jestem wujkiem Uli… i jestem też policjantem. Nie mieszam spraw służbowych i prywatnych, ale... Jeśli mnie sprowokujesz, może zrobię wyjątek. Chcę, żebyśmy się dobrze zrozumieli… Jeśli Ulę spotkają jakieś nieprzyjemności, związane z tą sprawą, jeśli przydarzy jej się cokolwiek… winą i tak obciążę ciebie. Rozumiesz?! – zagroził chłopakowi Tomek.

Marta wróci na rodzinną uroczystość! Zostanie na dłużej? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Filip Gurłacz powróci do "M jak miłość" po wakacjach 2018, ale w zupełnie innej roli. Aktor wcieli się tym razem w policjanta Roberta, który okaże się bliskim kuzynem proboszcza (Maciej Damięcki) z Grabiny.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy do "M jak miłość" powraca aktor, który wcześniej wcielał się w serialu w inną postać. Podobnie było w przypadku Karoliny Kubiak, czyli serialowej Igi Góreckiej. Aktorka kilka lat temu wcielała się w Kamilę, dziewczyną Łukasza Mostowiaka (Adrian Żuchewicz).

Komentarze

Skomentuj
  • X (gość)

    Aktorka ktora kiedys byla dziewczyna lukasza teraz jest starsza prawniczka w kancelarii, chlopak ktory byl kumplem Uli teraz bedzie nieznajomym policjantem i calkiem nowym chłopakiem. Przeciez to jakas żenada. :)

    11.07.2018 23:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×