"M jak miłość". Franek wraca do Grabiny! Piotr Nerlewski znowu w serialu? [CO SIĘ WYDARZY]

W mediach pojawiła się informacja, że Piotr Nerlewski ponownie pojawił się na planie "M jak miłość"! Czy Franek na stałe wrócił do Grabiny? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Piotr Nerlewski, czyli serialowy Franek Zarzycki, pierwszy raz w "M jak miłość" pojawił się w 1140. odcinku, kiedy pomógł Lucjanowi (śp. Witold Pyrkosz), który w lesie opadł z sił. Poznał wtedy też Natalię (Marcjanna Lelek), czyli swoją przyszłą żonę. Obecnie małżeństwo Zarzyckich przeniosło się w Bieszczady i raczej nie odwiedzają Grabiny. Teraz okazało się, że Piotr Nerlewski wrócił na plan "M jak miłość". Jak podaje "Świat seriali" Franka zobaczymy w serialu po nowym roku.

Piotr Nerlewski o powrocie do serialu. Zagra jeszcze Franka Zarzyckiego? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niestety, Franek wróci po to, by się pożegnać! Piotr Nerlewski zdradza okoliczności swojego powrotu:

Wpadam na chwilę do Mostowiaków, żeby zamknąć swój wątek. (...) Propozycja od produkcji zaskoczyła mnie. W sumie zostawiłem Franka już za sobą, ale postanowiłem na chwilę wrócić.

Dodaje, że nie żałuje swojej decyzji, a odszedł z serialu, ponieważ przyszedł dla niego czas by iść dalej. Poza tym nie chciał być "zaszufladkowany". Mimo to, nie wyklucza powrotu do "M jak miłość" w przyszłości.

Nigdy nie mów nigdy. Na ten moment nie mam takich planów, ale mój wątek ma otwarte zakończenie.

Dla fanów Piotra dobra wiadomość jest taka, że wiosną będzie można go oglądać w drugim sezonie serialu "Za marzenia". Młody aktor zdradził, że w nowej transzy jego bohater Bartek będzie dojrzalszy niż w pierwszych odcinkach.

Serial TVP doczeka się 2. sezonu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×