"M jak miłość". Iga Krefft już w Polsce! Aktorka musi poddać się kwarantannie

Iga Krefft, czyli serialowa Ula z "M jak miłość", jest już w Polsce! Tak jak inni Polacy powracający z zagranicy, będzie musiała odbyć 14-dniową kwarantannę. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Iga Krefft przebywa z Azji i ma utrudniony powrót do kraju, ze względu na wstrzymanie bezpośrednich lotów na tracie Bangkok-Warszawa. Gwiazda "M jak miłość" musiała szybko znaleźć alternatywny sposób na powrót do kraju.

Książę Karol zarażony koronawirusem! Jak się czuje następca brytyjskiego tronu?Zobacz więcej

Wszystkich fanów aktorki możemy już uspokoić. Iga Krefft bezpiecznie wróciła do Polski, o czym poinformowała swoim Instagramie. Udało jej się wykupić lot do Berlina, skąd autem przyjechała do Polski. Nie skorzystała z akcji #lotdodomu. Na lotnisku skontrolowano jej temperaturę ciała. Aktorka zwróciła uwagę na to, że wielu Europejczyków powracających z Azji nie stosuje odpowiednich środków bezpieczeństwa, np. nie noszą masek.

Teraz aktorka jest już w swoim domu, gdzie przebywa w towarzystwie swojego pieska. Tak jak inni Polacy powracający z zagranicy, będzie musiała odbyć 14-dniową kwarantannę. Czeka na pierwszą wizytę policji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jack (gość)

    Niewątpliwie czuję się już spokojny :-)

    26.03.2020 15:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×