"M jak miłość". Iga Krefft pokazała chłopaka. Jak wygląda ukochany serialowej Uli Mostowiak? [ZDJĘCIA]

Iga Krefft znana jest przede wszystkim z serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Uli Mostowiak. Młoda gwiazda prężnie działa również w mediach społecznościowych i to własnie na jednym z serwisów pochwaliła się zdjęciem z chłopakiem. Jak wygląda ukochany serialowej Uli Mostowiak?

Multimedia

Miłosne życie Uli Mostowiak z "M jak miłość" to sinusoida. Córka Marka nie jest stała w uczuciach i potrafi z dnia na dzień zacząć wzdychać do innego. Inaczej ma się sprawa u odtwórczyni roli Uli - Igi Krefft. Młoda gwiazda "M jak miłość" jest w szczęśliwym związku i właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem z ukochanym.

Ostatnio zdałam sobie sprawę, że w byciu z kimś w związku/relacji najlepsze jest to, że spędzasz najwięcej czasu ze swoim ulubionym człowiekiem🧡 To jak wieczny super dzień na który umawiasz się ze swoim przyjacielem albo jak wtedy kiedy jako dziecko czekasz cały tydzień na nocowanie i w końcu jest ten super wieczór. To wieczna impreza z najlepszym przyjacielem - podpisała jedne ze zdjęć z chłopakiem Krefft.

Marcjanna Lelek w nowej fryzurze. Nie jest już niewinną Natalką? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie wiadomo kim jest i czym zajmuje się ukochany serialowej Uli, ale wyglądają razem na bardzo szczęśliwych. Zdjęcia Igi Krefft z "M jak miłość" z chłopakiem możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×