"M jak miłość". Iga Krefft przeszła załamanie nerwowe. Poruszające wyznanie aktorki o zdrowiu psychicznym

Iga Krefft jest jedną z najjaśniejszych gwiazd serialu "M jak miłość". Aktorka występowała także w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To właśnie na tydzień przed rozpoczęciem zdjęć do popularnego programu Polsatu, dowiedziała się o swojej chorobie. Iga Krefft przeszła załamanie nerwowe.

Multimedia

Iga Krefft szczerze o depresji i nerwicy

Iga Krefft, czyi Ula z serialu "M jak miłość" od lat gra i śpiewa pod pseudonimem Ofelia. Młodziutka artystka podzieliła się niedawno bolesną historią. Na swoim Instagramie poruszyła temat zdrowia psychicznego. Niewielu wiedziało, że Iga Krefft od sześciu lat choruje na nerwicę z epizodami depresji. Problemy zaczęły się tuż po egzaminach do szkoły teatralnej.

Dramatyczny moment w jej życiu miał miejsce na chwilę przed rozpoczęciem programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w 2019 roku.

Dwa lata temu przeszłam załamanie nerwowe. Było to cholernie trudne wyzwanie i jak wchodziłam na próby, miałam naprawdę czarne myśli. Gdyby nie leczenie, nie wiem jakby się skończyło (...) Przez tyle lat wypierałam chorobę, która wcale się nie zmniejszała, tylko rosła w siłę. Autostrada do najgorszych stanów nie zatrzymywała się na lęku tylko przechodziła w zwykłą rezygnację z chęci na cokolwiek. Łatwiej było płakać, odczuwać ból całym ciałem i poddać się. Kolejny raz poratowałam się wiedza z Internetu i poszłam wreszcie do psychiatry - wyznała. 

Gwiazda "M jak miłość" ostro o programie Magdy Gessler! Padły mocne słowaZobacz więcej

W obszernym wpisie Iga Kreft wyznała, że szkoła teatralna również odcisnęła piętno na jej psychice.

Później zaczął się rok akademicki, cholerna fuksówka i studenci, którzy jakby wchodzili w rolę moich oprawców z podstawówki. Taka szlachetna zabawa w poniżanie innych - wraca wspomnieniami do pierwszego roku studiów. - Teraz wiem, że to bzdura, że nie warto ryzykować zdrowia psychicznego dla rozrywki innych - dodała.

Iga Kreft wierzy, że jej historia zainspiruje tych, którzy jeszcze nie zadbali o siebie. -Pamiętaj, jeśli jest źle nie bój się szukać pomocy! - zaapelowała gwiazda "M jak miłość".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maiwa. Piotr. Majoa. Baeta (gość)

    Maiwa. Piotr. ☺ Baeta. Majoa.

    15.06.2021 15:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×