"M jak miłość". Iga Krefft zniknie z serialu?! Nie będzie jej długi czas

Iga Krefft, serialowa Ula, już niedługo wyjeżdża na bardzo długi czas! Czy to znaczy, że jej postać zniknie z "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Iga Krefft gra Ulę w "M jak miłość" od 2007 roku. Mostowiaczce zdarzały się wzloty i upadki, ale czyżby teraz miała zupełnie zniknąć z Grabiny?

Rafał Mroczek też odejdzie z serialu?! Ma dość swojej roli?Zobacz więcej

Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?

Jakiś czas temu Iga Krefft wyznała, że wyjeżdża razem z chłopakiem na długą, bo aż dwumiesięczną wyprawę do Azji! Teraz aktorka szykuje się do swojego wyjazdu.

Nowy rok zaczęłam z nowym domkiem. Grudzień był wybitnie trudny pod wieloma względami: przeprowadzka, rodzinne sprawy, praca, zderzenie się z premierą płyty, trasa, przygotowania do wyprawy. Mam nadzieję, że faktycznie będę mogła odpocząć w mojej azjatyckiej podróży?Zapewne dam wam znać bo będę potrzebować chwili odklejenia od instagramowego szału - napisała na Instagramie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Fani od razu zaczęli się niepokoić - skoro Igi Krefft nie będzie w Polsce przez dwa miesiące, to co stanie się z Ulą? Czy ona również gdzieś wyjedzie? Tego dowiemy się wkrótce!

Powrót Góreckiego! Pozwie Krajewskiego do sądu?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×