"M jak miłość". Ilona Łepkowska w mocnych słowach komentuje odejście Kacpra Kuszewskiego. Jest odpowiedź aktora! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ilona Łepkowska zabrała głos w sprawie odejścia Kacpra Kuszewskiego z serialu "M jak miłość". Scenarzystka bardzo krytycznie odniosła się do wypowiedzi aktora dotyczącej atmosfery, jaka panuje na planie "M jak miłość".

Multimedia

Kilka dni temu Kacper Kuszewski poinformował, że po 18 latach odchodzi z serialu "M jak miłość". Aktor od samego początku wcielał się w postać Marka Mostowiaka. Głos w tej sprawie zabrała teraz Ilona Łepkowska. Scenarzystka w mocnych słowach odniosła się do wypowiedzi Kuszewskiego dotyczącej atmosfery, jaka panuje na planie serialu.

Postawa pana Kacpra Kuszewskiego mnie zdziwiła. To nieeleganckie i nie fair w stosunku do ludzi, z którymi pracowało się aż 18 lat. Przez tyle czasu nie był taki krytyczny, a dopiero po odejściu wypowiada się w tym tonie? Zawiodłam się na nim - powiedziała scenarzystka w rozmowie z Faktem.

Marek Mostowiak umrze?! Wiemy, co się z nim stanie! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Aktor postanowił odnieść się do słów scenarzystki we wpisie na portalu społecznościowym.

Ale afera! Słyszeliście już, jaki ten Kuszewski bezczelny i arogancki? Jak mu się w głowie poprzewracało? To posłuchajcie. Kilka dni temu zostałem poproszony przez portal Plejada o komentarz do wypowiedzi Olgi Frycz na temat atmosfery na planie serialu "M jak miłość". Wywiadu z Olgą nie czytałem, odmówiłem więc komentarza, wspomniałem jednak, że pracownicy ekipy filmowej mają prawo czuć się czasem przemęczeni i sfrustrowani, bo pracują bardzo ciężko i w trudnych warunkach. A potem opowiedziałem jak z grubsza wygląda praca serialowej ekipy filmowej w Polsce, nie tylko w "M jak miłość", bo w innych produkcjach jest podobnie...

Cały komentarz Kacpra Kuszewskiego możecie zobaczyć poniżej.

Co stanie się z Markiem Mostowiakiem w "M jak miłość"? Kacper Kuszewski pojawi się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018. Ostatni dzień zdjęciowy Kuszewskiego zaplanowany jest na początku lipca. Dzięki temu, że serial nagrywany jest z wyprzedzeniem, odcinki z Markiem będę emitowane do listopada. Twórcy chcą, aby widzowie mieli trochę czasu, by oswoić się ze zniknięciem kolejnej postaci z serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×