"M jak miłość". Ina Sobala na zmysłowym zdjęciu! Aktorka szczerze o swoich kompleksach!

Ina Sobala to jedna z gwiazd serialu "M jak miłość" oraz jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, której urody oraz uroku może pozazdrościć wiele koleżanek z branży. Jednak to nie oznacza, że Ina Sobala pozbawiona jest kompleksów, o czym postanowiła w końcu głośno powiedzieć!

Multimedia

Ina Sobala zdobyła popularność dzięki roli Agi w serialu "M jak miłość". Widzowie momentalnie ją pokochali, a jej media społecznościowe zapłonęły od komplementów fanów zachwyconych urodą aktorki.

Teraz jednak Ina Sobala postanowiła opublikować zmysłowe zdjęcie, jakie powstało na potrzeby sesji zdjęciowej projektu Women Body Acceptance i zabrała głos w sprawie swoich kompleksów. Urodzona w 1991 roku aktorka napisała:

To może być śmieszne, ale bardzo długo miałam problem ze swoją figurą - nie zawsze wyglądałam tak jak teraz, nie zawsze byłam szczupła. W podstawówce byłam klopsem, w gimnazjum byłam klopsikiem a potem w liceum byłam pół klopsikiem. Kiedy zaczęłam odkrywać siebie, poznawać swoje emocje i rozumieć ich prawdziwe pochodzenie, po długiej pracy nad sobą, wszystko powoli się unormowało i zaczęłam wyglądać tak jak obecnie. Nie zaczęłam od kupienia karnetu na siłownię, pracy z dietetykiem i diety pudełkowej. Zaczęłam od psychologa i żmudnej, mało instagramowej pracy nad sobą. I jak dałam sobie ten czas i przestrzeń, to wszystko zaczęło się układać, nie tylko w mojej głowie ale i w moim ciele. Moim zdaniem ciało i dusza są połączone. W dzisiejszych czasach wszyscy skupiamy się na ciele, co jest okropne. Zapominamy o naszej duszy, a to musi współgrać. Nie słuchamy swojego ciała, jesteśmy nauczeni ignorowania komunikatów, które nam wysyła, a sygnały dostajemy cały czas. Nasze samopoczucie, to jak się oceniamy, jak wyglądamy jest powiązane z naszą psychiką i nie da się ich oddzielić.

Córka gwiazdy "M jak miłość" zachwyca w hitowym serialu TVP! Ile ma lat? Widać podobieństwo do mamy?Zobacz więcej

Pod wpisem aktorki w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia oraz osobistych wyznań. Fani napisali m.in. (pisownia oryginalna):

Ina jestes mega 😈😈😈😘😘😘pozdrawiam

Przepiękna jesteś🌺🌺🌺🌺

Wow 😮 podziwiam za szczerość 😊 W tobie tyle pozytywnej energii i zapału 😊👏💪

Inka gratuluje wewnętrznej transformacji. Na Motyla 🦋 buzialki 😘

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • koneser (gość)

    pasztet, ale obtoczyć może, z połykiem...

    19.09.2020 08:02
  • WYSTOPI (gość)

    TOWJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

    17.09.2020 16:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×