"M jak miłość". Iza i Jakub będą razem? Skalska zwiąże się z policjantem wbrew woli Marcina? [CO SIĘ WYDARZY?]

Nowy romans w "M jak miłość"? Po powrocie do zdrowia Iza zacznie układać swoje życie na nowo. Niepewna tego, co tak naprawdę łączy Marcina z Anią da szansę nowemu mężczyźnie - Jakubowi! Czy Skalska zwiąże się z policjantem wbrew woli Marcinowi?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki, o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wydawało się, że Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) znajdzie szczęście u boku Julki Kryszak (Joanna Kuberska), ale dziewczyna odrzuciła ostatecznie jego zaloty. Funkcjonariusz postanowił więc szukać szczęścia gdzie indziej. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Karski zacznie wzdychać do Izy (Adriana Kalska), co bardzo nie będzie na rękę Marcinowi Chodakowskiemu (Mikołaj Roznerski).

Paweł zabiera Julkę do Grabiny. Jak przyjmie ją Barbara? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Matka Majki - niepewna tego, co tak naprawdę łączy Marcina i Anię, postanowi dać sobie i Jakubowi szansę. -Pojawia się nadzieja na nową relację z mężczyzną – powiedziała Adriana Kalska w najnowszych „Kulisach serialu M jak miłość”.

To są dopiero pierwsze kroki między Jakubem i Izą. Na pewno bardzo dobrze się dogadują. Jakub ma świadomość, że wejście w taką sytuację będzie bardzo trudne, ale stara się być uczciwym gościem i rozmawia na ten temat z Marcinem – dodał Krzysztof Kwiatkowski, czyli serialowy Jakub Karski.

Marcin oficjalnie ojcem Mai! Zobacz, jak będzie świętował zwycięstwo nad Arturem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Chodakowski będzie zaskoczony tym, że Karski spotyka się z Izą. -Zaskoczyłeś mnie, nie wiedziałem, że jesteście z Izą w kontakcie – powie Marcin. Między panami dojdzie nawet do rękoczynów!

To będzie taka kość niezgody między nimi. Będziemy musieli sobie to wyjaśnić w bardzo męski sposób i to będzie główny wątek nowych odcinków "M jak miłość" - powiedział w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Krzysztof Kwiatkowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×